Diablo II: Resurrected se prodalo 5 milionů kopií

Úspěch Vicarious Visions s jejich předělávkou Diablo II se očekával, ale až takový?

Původní Diablo muselo čekat rok, než dosáhlo milníku 4 milionů prodaných kopií. Diablo 3 se během prvního týdne prodalo přes 6 miliónů kopií. A tak prodané kopie D2R za necelý rok jsou pěkným úspěchem, a taktéž důkazem, že i 20 let stará hra má stále co nabídnout i současným hráčům.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších prodaných kopií.

Zdroj: Windows Central

3 komentáře u „Diablo II: Resurrected se prodalo 5 milionů kopií

  1. Ahojte. Viem že to nepatrí k tomuto článku ale týka sa to D2 a tohoto webu. Už dlhé roky sledujem tento web a naozaj bol tvorený skvelou D2 komunitou prebiehali diskusie pri článkoch koľkokrát sa postovaly aj odsledované leaky a žilo to tu hrou D2 a ja osobne som tento web zbožňoval. Stalo sa niečo keď sa mi zdá že to tu umrelo? Vyšiel nový patch, seasons sa hýbu, bliz patchuje našu 20 ročnú hru všetci kadekde hlasujú a diskutujú čo by tam chceli nové a tu je úplné ticho. Samozrejme týmto nechcem nikoho uraziť a pýtam sa to čisto zo zaujímavosti. Ďakujem.

  2. Zdravím! Měl bych dotaz. Mám lvl94 a ještě se mně nestalo, aby se mně ve hře objevila hláška o prodeji sojs a nebo, že uber je ve hře. Střídám play a lobby a už se mně i stalo, že se začala chvět zem a takjsem prolezl act1, kde se mně objevoval dříve uber, něco pomlátil a nic. Mám podezření, že mám něco špatně nastavené, jakou máte zkušenost? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář