Datum vydání patche 2.4

Představení patche 2.4 proběhlo již loni v prosinci, jenže Blizzardu se protáhlo testování, ale zdá se, že vše je připraveno pro ostrý start.

Blizzard v oficiálním blogu informoval, že je nachystaný spustit patch 2.4. Důvodem několikatýdenního (až měsíčního) zpoždění byly problémy s databázemi, které se na PTR neprojevily. Nyní se zdá být vše v pořádku a připraveno pro ostrý start.

První vlna patchování proběhne již 29. března, herní servery budou na 6 hodin vypnuté. Hlavní patch 2.4 pak bude nasazen 14. dubna. A ke spuštění Žebříčků dojde 28. dubna. Tato 14denní pauza by měla Blizzardu umožnit vypořádat se případnými problémy.

Zdroj: Blizzard

Komentáře 12

 1. Zdá se tedy, že téměř vše, co tu je napsáno (návody) už neplatí? Postavy které jsou rozehrané už nemá smysl dokončit? Kdo teď provede začátečníka alespoň pochopením základních principů hry? Už vůbec nemluvím o Horadric cube. Marně jsem doufal, že se ve hře objeví alespoň nějaký popis funkcí tak, jak je tomu v D3 u Kanai’s cube.

  • tak první potřeh v pátém aktu malach (resp. nikdo) neprodává manu

  • Návody platí, ale všechny informace, které patch mění, tak tu stále setrvávají na verzi 1.14. Bude potřeba provést patřičné úpravy, a to si vyžádá čas.

 2. Zdravím, mám jeden blbý dotaz. Ve hře je jasná hláška, že byl spuštěn patch 2.4 (už se mně „natáhnul“) a že ladder S1 bude spuštěn 28.4, tomu bych rozuměl, ale v klientovi je v patch notesu uvedena stále verze 2.3.1. Je to tím, že nestačili v klientovi údaje přepsat?
  Jde mně hlavně o tabulku změny úrovně levelů ve vybraných lokalitách na úroveň 85, to už tedy platí? Kdyby v klientovi v patch notesu byl uveden patch 2.4, tak se na nic neptám.

 3. miroslovakia

  Dnes by mal prísť ten patch, neviete kedy v akom čase približne ? vďaka !

  • miroslovakia

   tak už som to našiel :
   14/04/2022, 19:00 – 15/04/2022, 01:00 Hra nie je počas tejto doby k dispozícii.

 4. miroslovakia

  Dobrá sprava !
  vďaka !

 5. phan korbal

  Dík za info.

  Přidat komentář