Diablo II Resurrected zná datum vydání

Čekání je téměř u konce. Již 23. září 2021 se znovu otevřou brány pekla a my se budeme moct znovu podívat do staronového světa Sanctuary.

17 komentářů u „Diablo II Resurrected zná datum vydání

 1. Ahoj pekelníci, trošku off-topic k článku o datumu vydání..
  Nevím jak Vy, ale jedna z věcí na kterou se zase těším a vzpomínám s nostalgií, tak je ingame trade =) To pokoutní kšeftování mě fakt bavilo a mělo své kouzlo, byla to jedna z věcí, která mi nejvíc chyběla v parodii na diablo (diablo 3). Předpokládám, že základní ceny předmětů (na startu ladderu) budou stejné jako u původního diabla 2 lod, akorát si je už stejně nepamatuji.. Nemáte někdo nějaký šikovný odkaz s cenami předmětů, že bych si udělal taháček na ingame trade? To víte už se těším, odpočítávám dny snad i hodiny a zahajuji přípravu ne pekelný grind =D

     1. Po fiasku AH v D3 to snad nehrozí, to mi už přijde to zkrácení sezón reálnější, ale snad i tomu se vyhneme. Zatím to vypadá, že Vicarious Visions si jede svou vizi nejvěrnější předlohy, což je super, tak snad do toho AB nebude ničím moc zasahovat. Stabilní servery a nějaký podařený anti-cheat program by byl nejlepší příspěvek 😀

  1. Vega 11 má zhruba výkon uvedených (Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7850) a VRAM ťa tiež nebude limitovať (maximum čo nanej ide nastaviť je 2GB čiže ok).
   Ale osobne by som nemal strach, pokial to nebude na shit optimalizované tak si určite zahráš.
   Na Vege 11 sa dá hrať takový Witcher 3, Shadow of Tomb Raider na 720p/30fps+, čo sú hru trocha inej kategórie ako remaster.

Napsat komentář