Chcete trochu akce? Pokud chcete zažít v Diablu II nějaké netradiční oživení, Fraxinus vyhlašuje dovednostní turnaj, jehož účelem bude dohrát hru za ztížených podmínek.
Ty spočívají v instalaci modu, který až 45x zvýší počet nepřátel na každé mapě. Souboje proto budou velmi kruté, ale odměny budou stát za to, neboť jich bude také padat 45x více. Ačkoliv všechny lokace projdete jen jednou, bude mnoho možností k nalezení nebo složení dobrých předmětů. Každý účastník je vítaný, ale počítejte s tím, že riziko úmrtí postavy je zde vysoké. Další informace včetně přihlášení do turnaje jsou k dispozici na diskuzním fóru. Bude se jednat o první turnaj na Diablofans, který spočívá ve užití modu do hry.
prej užití 1 modu….všecko se šmrdlá s plugama snad od začátku tak asi tak..Nicméně im in. Na resurected momentálně není železo :/ tak pár pokusů asi dám a snad bude nějaké guardian/ka
To ano. Plugy používá kdekdo. Ale tento turnaj je první, kde mod je k účasti naprosto nezbytný.
Pánové. Tady jste off-topic. Resurrected je o příspěvek níže.
no jo, ale že to tady žije.
Docela už jo. 🙂 Tak šup, přihlásit se na foru do turnaje, a jedém! 😀
já už ty dva měsíce do vydání resurected doklepu na warzonech a soundtracku dvojky B-)
Přidal jsem se do partičky, kde jedou boti a je to o ničem, což jsem si uvědomil až dodatečně. Pokud AB nevyřeší šmejdy, kteří si říkají hráčská komunita, D2 pojedu v pohodě dál a ušetřím za Xbox.
Bylo by správné oznámit lidem, se kterými jsem se seznámil, že s nimi nechci mít nic společného a vymazat je z f listu, ale jsem srab, nemám na to „koule“.