V médiích, které byly
zveřejněny na Gamescomu se objevily věci, které ještě nespatřily světlo
světa. Mezi nimi jsou i nové health orby. Jejich vzhled totiž prošel
změnami. Záhadou byla také skupina zombie, která jakoby byla něčím
očarovaná. A opravdu – šlo o šampiony, vylepšenou verzi zombie
monster.
Zombie jsou také očarovaní blesky (lighting efekt), takže hráč na
první pohled pozná, na co se má přichystat. „Jsou hrozní, budou vám
dělat problémy. Já u nich pořád umírám,“ dodal manažer Bashiok.
O rozdělení monster, tedy i o šampionech, byla nedávno řeč na
oficiálním Battle.net fóru a také už jsou tyto informace zpracovány a
najdete je v sekci Monstra – rozdělení.
Všechny tři výše uvedené obrázky jsou z 1. aktu.
Mimochodem, na jednom z dalších zveřejněných obrázků je k vidění
runa. Jde o malý červený předmět. Všimli si toho na Battle.net fóru,
respektive to rovnou vyznačili do tohoto obrázku: http://img266.imageshack.us/…09/runep.jpg
Silblade:hmm teď hraji mise v sc2 a můžu říct, že to je všecko propracované do nejmenších podrobností…Jestli si tak dají záleřet i na D3(jakože dají) tak se máme opravdu na co těšit…zvlášť co se týče příběhu!!!!
Lol, to každý spell/abilita má svoji vlastní animaci fatality death? Tak s tím si opravdu teda vyhrávají.
Garne já se omlouvám a asi jsme to nepochopil ale myslel jsem že jste hráli tak jak bylo loni demo z druhého aktu a né prvního asi jsem to popletl…
Ty fatální smrti jsou, když dáš ckritický úder a tím úderem toho moba zabiješ (dorazíš). Povedlo se mi kultistu sundat critem arcane orbu, jeho tělo zfialovělo a pak se rozletělo skoro přes celou orazovku a ty ostatky obalený jakoby nějakým fialovým gelem na zemi ležely dost dlouho na to, aby ses mohl pokochat.
Co se temnoty týká, tak ta hra vypadá úplně jinak než na screenech. Ne o moc, ale 1) je to tmavší a 2) nemáte čas to skrze falleny sledovat.
No tak pokud si po shlédnutí techto screenu bude ještě pořád někdo stěžovat, že tohle není dost „temné“, tak to nejspíš nemá v hlavě moc v pořádku.
No, tak to odkryli docela pěkné novinky… jsem zvědavý čím tohle chtějí překonat na Blizzconu. Protože tam si chystají určitě něco většího. Ale ta věc se řemeslníky je podle mě hodně velké překvapení a zatím si nedokážu představit s čím ještě lepším se vytasí příště
…snad že by představili poslední postavu a řekli, že dokončují poslední akt 
můžem tam btw vidět „nové health orby i když to video je rok staré…
1.http://www.youtube.com/watch?v=NJZTcfiwhMA&feature=search
2.http://www.youtube.com/watch?v=ApH3sR_lAic&feature=search
tohle jsi jeste mozna nevidel
Smrkl: Počkej si na Blizzcon. Přece by si to hned všechno nevyplýtvaly na Gamescomu
Jen takovej dotaz, jsou nejaky videa z hrani jako posledni rok? Nemuzu nic najit.
to garn: THX VERY MUCH
A nevyskitol sa tam ziadny PvP suboj? … teda, povedali nieco o PvP?
A co ty ruzny zpusoby smrti u potvor ? A critical ? to jako barbar třeba rozsekl fallena vejpůl na 1 ranu ?
Precti si predchozi novinku, mas tam ode me mega spam. 😀
garne tak nám vyprávěj jaké to bylo?
Muzu potvrdit ze Light. enchanted jsou fakt svine. Neni to tak zle jako u D2, ale kdyz do nich busite, tak vam ty rany slusne vraci.