Boom, který nastal s nástupem
jedné z největších sociálních sítí u nás v ČR poznamenal mnoho
webů, fanstránek a portálů. Jejich správci neváhali a využili velkého
počtu lidí, který na facebooku je a
vytvořili si vlastní stránku, kterou se prezentovali.
Podobně to udělal nedávno i Blizzard se svým Diablem a oficiálně se tak na
Facebooku objevilo také Diablo. No a nyní jsme to
i my, kteří se rozhodli na Facebook přihlásit a spojit tak tento web,
Diablo 3 a jeho fanoušky dohromady.
Tady je už menší tabulka pro informace o naší stránce na
Facebooku:
Název | Diablo3.cz |
Adresa | http://www.facebook.com/…191962793810 |
Naši novou stránku na Facebooku se budeme snažit propojit přímo
s tímto webem a poskytovat tak informace a zajímavosti nejen ze světa Diabla
III, ale také z řad fanoušků a příznivců Diabla 3.
Ahoj. Říkají mi Harbor a Facebook mě taky pěkně sere.
Kdo chce sdělit ostatním, jak se má/co dělá/co ho se*e, prostě to napíše. Kdo ne, nemusí tam psát nic, není pravidlem, že musíte každému o sobě podávat zprávu, psát svůj denní rozvrh atd. Nemusíte vyplňovat ani osobní údaje, když nechcete. Takhle se aspoň nějak dám do kontaktu s lidmi, s kterými jsem se třeba léta neviděl a mimo FB není možné se jich jinak dohledat. Co se týče těch rozchodů přes net… i kdyby soc. sítě nebyly, tak by to ten dotyčnej vyřešil SMS bo po ICQ, hlavně aby to nemusel řešit face-to-face. Samozřejmě, nechci to omlouvat, tenhle způsob není zrovna bestovní.
Problém FB a sociálních sítí obecně je, že můžeš o většině lidí najít spoustu informací a to se mi nelíbí. Navíc PC často nahrazuje osobní kontakt, což je fakt hnus. Tradiční rozchody a schůzky přes internet jsou obludné. Ale každý může mít jiný názor. Mě osobně opravdu není příjemné, aby kdokoli o mě měl nějaké informace. Když chce někdo něco vědět, ať se zeptá.
Taky sem nemálo odsuzoval a kritizoval tyto socialní sítě.. Po čase sem nějak procitl, založil si FCB a musím podotknout, že má víc výhod než nevýhod! Jsem mnohem víc v obraze ohledně akcí, situací mých kamarádů, mnohem lepší komunikace a domluva.. nevýhody to prakticky nemá, když nechceš, nemusíš nikomu žádné informace o sobě cpát.. )
taky si myslim fc je akorat zbytecna prace navic pro redaktory ale zas na druhou stranu je pekna myslenka spojit vsechny hrace a fanousky v jedny strance ale pochybuju ze se t opovede
Krolth: Víš možná jde o to, že člověk kterej si přidá diablo3.cz a nechodí na web pravidelně uvidí novej status a klikne si na web, i tímto se propojíme
Podla mna je FB blbosť , jedine ten Poker a Desktrop defender si tam zahram
Nevite nahodou,jestli Blizardi neco kecli uz o demu D3?? bylo by to fajne:)))
sry – líbí se mně moc
Mně se moc líbila soška barbara. Když jsem jel letos na dovolenou, tak kousek za Jičínem měli i Sněhurku a motorkáře.
Pánové, klobouk dolů. Babička tomu říkala udělat z prdu kuličku.
Já jsem také odpůrce těchto sociálních sítí a nevidím žádné výhody toho, že je web na FB. Dle mého názoru to web spíše „rozděluje“ tím, že se např. ohledně komentářů diskutuje na obou stranách, což v tom dělá menší chaos. Věci spojené s webem by prostě měly být všechny uspořádané na webu, ne rozházené okolo. Stejně tak je to ohledně Twitteru. Ale je to jen můj názor
.
kdo co natem FB vidí
…
jasme taky odpurce FB.. chodim tam jen kvuli pokeru xDxDxD protoze mi to prijde jako jedna z nejpovedenejsich simulaci
a je zadarmo xD
Docela mě tahle správa překvapila ale tak dobře… Nemám fb rád, ale snad vám na čtenářích přidá. Přeju vám to. To Garn: jsem si jistej že lidí tu bude teď o něco víc…
facebok sux
Mám podobný názor a k FB velký odpor, ale v dnešní době je to prostředek komunikace a byl jsem okolnostmi donucen si ho stejně udělat. Neprožívám to, neharvím si přátele, ale v mém klubu ho všichni měli, takže ani já neměl na výběr, jelikož se tam zveřejňovaly inforamce.
Jsem toho názoru, že ke kvalitě webu to moc nepřispěje, kvalitu zajišťují pravidelní čtenáři, jako jste vy. Ale pomůže to propagaci Diabla. Skeptik jsem a skeptikem zůstávám, ale uvidíme.
Mě příde že FB je totálně dmnce, která pohltila všechny méně chápavé lidi, ale není to jen špatné a je tam opravdu velká komunita, takže si myslím, že to tomuto webu prospěje, ikdyž i bez FB se dokázal dostat krásně daleko… já jsem sice anti FB, ale schvaluji
Tak už Vás tam mám
Já facebook nemám, ale určitě je dobrej tam, že tam tento web je
http://www.youtube.com/watch?…
Taky tam už jsem
jsem tam xP
to uz zachvilu bude bude na Fck fbck kazdy…(pridam si vas:D)