V roce 2012 nebude BlizzCon + zajímavosti o chybách

Diablo 3 BlizzConBlizzard tvrdě pracuje na tom, aby se nám co nejdříve dostalo do rukou Diablo III, datadisk k World of Warcraft Mists of Pandaria a datadisk ke StarCraftu II Heart of the Swarm. Proto se rozhodl, že příští BlizzCon nebude v roce 2012, ale až v roce 2013.

Namísto BlizzConu uspořádají koncem tohoto roku Battle.net World Championship. Jedná se o světovou soutěž ve hrách StarCraft II a World of Warcraft Arena, kde budou ti nejlepší hráči formou turnajů bojovat o ceny a slávu.

No a nyní pár zajímavých faktů o chybách v Diablu 3. Od začátku bety bylo na oficiálních fórech nahlášeno přes 5 000 bugů (chyb), konkrétně tedy 5092. Z toho 856 bugů bylo unikátních  (pamatujte, že některé bugy se objevily na fórech vícekrát). Tato čísla odpovídají k datu 25. ledna 2012.

První bug byl nahlášen 6. září 2011. No a nejvícekrát nahlášený bug se týkal výpadku Battle.net serverů během Dne Díkuvzdání v roce 2011. Byl ohlášen více než 200 krát

21 komentářů u „V roce 2012 nebude BlizzCon + zajímavosti o chybách

  1. Tak oni už Diablo III dávno vydat můžou a dodatečně hru upravovat patchema. Já osobně bych hru bral i s chybama. Vždyť tak to bylo s původním diablem 2, když tehdá vyšlo. Takovej Necro byl nezničitelnej a chudák paladin těžko procházel Hell solo. Pak se patchovalo a patchovalo. Přišel daťák a časem hra kompletně překopala systém skillů. Asi nechtějí aby se to opakovalo.

    Na druhou stranu tu vyjde konkurence jako Torchlight 2 a Path of Exile, obě hry vypadají hodně slušně. Kdo neviděl ať mrkne. Takže Blizzard asi drží trochu té obchodní strategie, dokud nevydá konkurence, tak máme čas pilovat.

Napsat komentář