Blizzard před několika hodinami oznámil, že proběhlo několik vln banování cheaterů a hackrů v Diablu 3. Banovali se zejména hakeři, kteří využívali mechanismy jako například odzoomování z vaší obrazovky, které vám umožňovalo útočit na monstra z takové vzdálenosti, že jejich AI nebyla aktivována. Banny se také dotkly mnoha botterů a údajně se banovali i účty s neobvyklým množstvím duppovaných itemů.
Blizzard také připomněl všem hráčům, aby byli opatrní s užíváním jakéhokoliv softwaru třetích stran. Vývojáři dokonce definovali, co pod tímto softwarem myslí.
- Nástroje, které vám umožní získat informace o Diablu III, které by jinak nebyly dostupné.
- Které by měnily a upravovali Diablo III game files.
- Které by modifikovaly vaše schopnosti tak, jak herní desing nezamýšlí.
- Které by měnily, jak interaguje Diablo 3 se službou battle.net
Zároveň také Blizzard apeloval na hráčskou komunitu, neboť je důležité si uvědomit, že tyto programy mohou vážně zasáhnout technickou stránku hry a poškodit nejen vaší hru, ale i hru všech hráčů na server ip, kde se právě nacházíte.
Asi těžko může mít první paragon 50 když jsem ho měl před půl měsícem:))) ale je vidět jak to tu vedete.))))
kanam: „Podle toho,jak rostou ceny gemů bych odhadoval,že se Blizzu celkem daří,což je moc dobře….“
Nebo se taky nyní bude dařit těm, co nakoupili tuny nej gemů za pakatel…
To je sparvny krok, jen tak dale ale chtel bych videt pocet zabanovanych lidi..
Podle toho,jak rostou ceny gemů bych odhadoval,že se Blizzu celkem daří,což je moc dobře….
Pozdě ale přece. Já se snažím hru hlavně užívat takže mě nějací cheateři nechavájí úplně klidným.
Ještě že nehrajou hráči z Chánova… to by byla teprva ekonomika v pr*eli.. 😀

Aspoň snaha, škoda že až po půl roce…
Po třech měsících vydají nicneříkající prohlášení, nečekám že se situace změní. Žádné čísla ani statistiky, asi jako když napsali – o problémech víme a stejně se nic nedělo.
No slava!! Jeste by se mel vyresit problem s aukci.
http://www.wiztechie.com/2012/07/diablo-3-exploit-rmah-bid-cheat-buy-out-items-with-bid-instead-of-buyout/
To opravdu brzo. Na tohle měli být připraveni od vydání, navíc nebylo nijak překvapivé, že za většinu podvádění mohou Asiaté. Nechci být rasista, ale zrovna na ně bych se zaměřil, protože to ve výsledku kazí ostatním hráčům.
ReptileSVK ak hra generuje pre itemy ID, tak tieto identifikatory nebudu rovnake….ze predpokladu, ze ich vygenerovala hra a su teda legalne
a kurnik ja mam 2 rovnake prsteny ktore padli tesne po sebe. absolutne totoze. snad to nezachytia.
Konecne ! Dik za info.