Kanai’s Cube – Uživatelský stream

Spousta lidí při práci s Kanai's Cube i po několika týdnech od vydání patche 2.3.0 tápe, v komunitě ve hře, ale i na zde fóru se množí dotazy, a tak si AdamkoHD pro vás nachystal krátké video, kde se ve zkratce dozvíte, jak Kanai's Cube funguje. Též přidá dva (snad nejvíce profláknuté) tipy. Hodně štěstí s Kanai's Cube přeje redakce Diablofans.cz

Adamko si po posledním komentářovém a Facebookovém nářezu snad vzal kritiku k srdci, dejte mu druhou šanci. Ať se vám video libí!

Máte námět, nebo je něco, co byste na na videu zlepšili? Napište nám do komentářů!

14 komentářů u „Kanai’s Cube – Uživatelský stream

  1. jak se dají pasivky (afixy) libovolně měnit? nějak sem to nepobral, nebo sem opravdu tak tupí lidi, ale když už se mi to nějakým bláznivým klikáním povedlo, tak zůstal popisek u zbraně původní ale afix byl nový (konkrétně u zbraně se mi objevuje ještě jeden pán na řetězu) paradoxně to zůstalo stejné i po změně zbraně (ne změněná zbraň tento afix nemá mám BLOOD BROTHER), ale na stránce diablo se mi zobrazuje zbraň MAXIMUS, která tento afix má to sou chyby nebo to takhle "JEDNODUŠE" má být?

  2. Anold: Je spousta lidíco to hrajou jen relaxačně a třeba ani neumí anglicky. Nezapomínej že jsme jeden z nejhůře anglicky mluvících národů co se evropy týče.
    Jinak video pěkně uděláne, sice jeto kolometovní rychlostí ale kdo tu kostku viděl, tak to v pohodě vstřebá. Pokud by to mělo bejt nějaký představení kostky tak bych asi bádal, ale myslím že účel byl trochu jinde.

  3. Dobrý, úplně jiný level jak to první video. Ano, na začátku Adamko mluví hrozně rychle, ale pak už trochu zpomalil a bylo to poslouchatelný. Akorát ještě možná trošku uber, jestli ti do toho můžu kecat. Nápad s dědkem a další věci chválím. Prostě dobrá práce. Ano, takto nějak by to mělo vypadat 🙂

Napsat komentář