Před týdnem jsme vás informovali o brzkém spuštění PTR serverů s patchem 2.4.1. V noci na dnešek se tak stalo. Pokud si chcete vyzkoušet novinky a mít tak vše z první ruky, neváhejte a stáhněte si PTR klienta. Podle prvních dostupných informací se můžeme těšit na nové kosmetické uprávy (křídla), pety, nebo transmogrification set připomínající brnění Jima Raynora ze Starcraft 2. Návod na připojení naleznete v článku.
Pokud si chcete PTR zkusit, zde je návod, jak si vytvořit účet a hrát:
- Nalogujte se sem https://eu.battle.net/account/management/
- Klikněte na štítek s informacema o licenci D3.
- Na nové stránce klikněte na "Create a PTR account".
- Až budete mít vytvořeno, odlogujte a znova zalogujte battle.net klienta, a na záložce D3 se nad tlačítkem Play udělá rozbalovací menu, vyber PTR, stáhněte, nainstalujte, spustě.
- Po nalogování vytvořte novou postavičku
- Na obrazovce výběru postav se vám v pravém horním rohu objeví rozbalovací menu, z něho vyberte Europe a zmáčkněte Copy. Tím se vám nakopírují postavičky na PTR realm a můžete začít zkoušet =)
Hrajete na PTR? Jaké jsou vaše první dojmy? Podělte se s vašima zážitkama s postřehama do komentářů nebo na fórum.
Zdroj: Battle.net
Já bych uvítal změnit patra v riftech. Pro nephalem rifty vyčlenit pouze velká patra z důvodu rychlejší farmy a mapy, které jsou i v GR, z nephalem riftů vyřadit a nechat je pouze pro GR.
Bloody: Tak ja to vedel taky, ale tohle neni nerf, to je totalni degradace 😀
hehe a nepsal jsem to o par postu nize ? 😀
No dalo se to cekat, ale ze az takhle… Archon v PTR patchi dostal nerf… Z bonusu 300% zbyl bonus 30% (z puvodnich 20%) = archon opet k nicemu.
Uvítal bych i změny v riftech, některá patra vyhodit, většinou ty z 5. aktu a nasadil pravidlo, aby se patra neopakovala, zvláště v GR jsou některé za trest.
Tak jsem si zkusil archona na PTR. Samozrejme je OP jak prase. Takze jestli tohle projde do live verze, tak budu hodne prekvapenej. A navic by se dal cekat hroznej flame na forech na tema WIZ OP. I na ptr uz dal nejakej wiz GR 100+ solo. Jeste po case srovnam s ostatnima, ale kazdopadne atrchon je pro me good kouzlo od zacatku, akorat malo pouzitelny. ted je to vicemene tak, jak jsem si archona predstavoval.
ten bost archona u wize mne pripada zabavnej pripomnelo mne to zacatek diabla kdy byl archon OP tak dostal nerf pak sel k ledu najednou blizz zjistil po x patchich datadisku ze archon je na prd tak zase ho vytahnem do visim a co se pak stane jak bude patch ….. NERF ….
Včera jsem to zkoušel už při stahování, takže lagy strašný, ale – nevím jak ostatní chary – za DH multishot je tam boost jako kráva. 2.4.0 – 72GR tak tak. 2.4.1 PTR beze změn v gearu 77GR na zívačku (víc jsem neměl otevřený). Dnes tam ještě vlezu a prubnu kolik to dá max beze změny gearu a po změně gearu.
Nemusí do každého patche dávat stovky změn mě bude stačit když jim bude pořádně fungovat to co už tam je
st.ranger: Oni tohle resi uz asi pul roku, ale porad je potkavam hned u vchodu. Dokud nebude vchod delanej napriklad tak, ze bude fungovat jako plosnej shield pylon (na uzemi omezenym par yardu od vchodu), dokud neudelas prvni utok, tak tohle se proste stavat bude. A ano – na hc je to problem dost velkej obzvlast pro lidi, co nemaj nabuseny pc a pro ty, kterty maj smulu na lagovaci servery blizzu.
Wayn: problem neni novej datadisk, ale system patchu – patch = zvedneme vsecny poskozeni spellu o 50-100% a je to. Patch je hotovej.
Tenhle patch bohuzel jeste vic shodi nightmares set, takze diverzita opet pujde jeste vic do kopru. A ja si zrovna od techhle dvou prstynku tolik sliboval 🙁
Žádná garance vzdálenosti monster od vchodů? To beru zatím jako možný problém, zvláště na HC.
Nech sa radsej zameraju na novy datadisc a nevymyslaju blbosti ako bezucelny patch co sa bude testovat pol roka….
Pro anglicky mluvici: http://eu.battle.net/d3/en/blog/20057106/patch-241-ptr-patch-notes-08-03-2016
No kdyz jsem ten ptr patch cetl… Jedina zmena co tam je je v podstate Archon. Ten dostalk boost neskutecnej (a nejspis ho nerfnou), jinak ty zmeny… No, uprime… Co na tom chtej testovat? To je snad spis hotfix ne? Samozrejme, ze se jeste muze spousta veci pridat, ale jestli zas pobezi ptr 2 mesice a tohle budou nejzasadnejsi zmeny, tak opet bude fail. Na druhou stranu nadeje je to, ze konec sezonys e blizi a nejspis by chteli patch pred dalsi sezonou, tak uvidime. Ale jinak jsem opravdu cekal mnohem vic (zasadnich) zmen.