Blizzard hledá quest designéra pro neoznámený Diablo projekt

Blizzard hledá quest designéra pro neoznámený Diablo projekt. Může to být další z mnoha vodítek naznačující novou Diablo hru, která by měla být letos oznáma.

Jako první si pozice všiml server VGCultureHQ. Ideální kandidát bude pomáhat „vytvářet oblasti, úkoly, postavy a dialogy pro nový projekt.“ Musí taktéž znát Diablo, rozumět designování úkolů a být fanouškem gotické fikce. Dohromady nic zázračného, ale jedno je jisté. Blizzard pracuje na nové Diablo hře.

Zdroj: PCGamesN

Komentáře 9

 1. mam z tohto projektu dobry pocit, vsetky tie mena, ktore padaju dufam zarucia, ze nove diablo bude masaker
  a k prepojeniu s D2, myslim ze stale je priestor spravit o dost lepsiu hru
  bohuzial jay wilson to s D3 nedokazal

  • Dark_Deamon

   Podobná vlna náboru tu byla i před Blizzconem a vylezl z toho paskvil do mobilu. Aby z toho teď nebylo něco do hodinek…Však hodinky nosí každej, ne? 😀

   • do hodinek? v čem je problém? do you guys not have watches? 😀 😀

    nečekám vůbec nic, klasická podoba Diabla pro pc svět nemá v Blizzardu zelenou, z nového projektu se mohou vyklubat různá zvěrstva, hlavně aby to bylo s minimem práce převoditelné na ostatních herní platformy, Activision by mě moc překvapil, pokud by se vrátil ke kořenům Diabla

 2. Ach ty vzpomínky a nostalgie a růžové brýle. Jen ty oldschool věci nechat oldschool a raději udělat pořádný nový díl , Diablo 4 ! Už je víc, než načase.

  • HELLERcz – to co teď napíšu, neber v žádném případě jako že Ti chci za každou cenu oponovat a pod., ale těch nosičů růžových brýlí je stále moc a moc tisíc. Spamboti z D2 téměř zmizeli, nejsou „zákazníci“, ale botů je tam bohužel hromada. Já Ti rozumím jak to myslíš, jsem na tom stejně, ale mám obavu, aby to nedopadlo zase jako to říkají Cimrmani, po fázi po fázi očekávání, přijde fáze zklamání:)no nic. Pro mne by snad ani nemuseli vylepšovat grafiku, to přestane po pár hodinách zajímat, jako šachistu tvar figurek, ale kdyby udělali totální reset D2 a nutnost být připojení jako v D3 a promazávali by boty, nejlépe na lvl95:), tak do toho jdu zase, okanžitě prodávám sběratelskou edici D3 a peníze použiji v osvěžovně na konzumaci národního nápoje:).
   Nevím, kde se na to mám optat, tak se omlouvám. Mám bednu 2×5+2×1 a splnil jsem úroveň conqueror a na chvilku se mně objevilo +1 záložka do bedny a ono se nic nestalo. Mám tomu rozumět tak, že mám plno a že se to týká jenom hráčů, kteří nemají 12 záložek? Dík za pochopení, mě ty conquesty, nebo jak se to píše, vůbec nebaví.

   • jo, s bednou to tak je, jakmile dosáhneš maximálního počtu, tak už další nedostaneš a journy v podstatě „musíš plnit“ jen kvůli rámečkům. Takže když ty rámečky nechceš, tak to vůbec nemusíš plnit.

    • Ardo, dík. Myslel jsem, že v S16 rozjeli další kolo rozšiřování:). Jedeme to doma ve dvou a každý má jinou postavu:)

 3. Kéž by navázali na herní systém D2. Když jsem si proložil místo S13 D2, zase na mne dýchla ta neopakovatelná atmosféra. Tak že jak to říkal pan Werich, určitě je někde komise, která shání budovu:). Docela by mně zajímalo, kolik lidí ještě hraje D2, ale to ví jenom Blizard a ten se asi chlubit nebude, stačil by odhad. Proč vymýšlet něco, co už bylo vymyšleno.

  • Old school hraci se k Diablu 2 vratili hned po vydani prvnich mesicich Diabla 3 v roce 2012 a uplny zbytek po spusteni prvni sezony. Otazka je, kolik se jich rozprchlo ke konkurencnim ARPG.

  Přidat komentář