Book of Adria

Čarodějnice. Kacířka. Zrádkyně. To je jen slabý výčet slov, které lidé použijí, když se řekne Adria. Kdysi obyčejná obchodnice s magickým zbožím, dnes jedna z největších záporných postav, která kdy vkročila do světa Sanctuary.

Člověk se záporákem nestane ze dne na den. Adria sklidila ovoce až po mnoha letech precizního hledání. Kdysi byla učencem obávaného Coven, ale jednoho dne zmizela se všemi tajemstvími a plně se oddala Pánu Teroru a jeho případnému vzkříšení. Uvnitř knihy Book of Adria na čeká spousta vědomostí na toho, kdo se odváží knihou listovat.

Book of Adria je nádherně ilustrovaná, obsahuje poznámky oné čarodějnice ohledně vnitřního fungování Coven, obyvatelých světa Sanctuary, ale také poznámky o High Heavens a Burning Hells. S důrazem na obyvatele těchto světů tento bestiář je plný neodhalených historických událostí, detailních ilustrací a introspekcí, které pokrývají historii Diablo.

Book of Adria je dostupná na Amazon a Blizzard Gear Store. Ale opatrně při čtení a provádění temných rituálů. Neneseme žádnou odpovědnost, pokud se vám podaří vyvolat nestvůru z pekla.

Pozor Nephalem: Vědění je síla, a síla kazí.

Zdroj: Battle.net

Komentáře 6

 1. Nebude vadit, kdybych se zeptal, jestli někdo nemá book of cain? Book of adria mám objednaný v pevné vazbě a book of tirael jsem sehnal jen brožovaný (ikdyž bych raději pevnou vazbu). A rád bych si je zkompletoval, jen book of Cain je všude vyprodaný (beru ČR, co jsem našel). Jestli dotaz vadí, tak ho Witku klidně smaž.

 2. Není tady žádná reakce, tak snad nebude tak velké OT, co napíšu. Blizzard dnes natáhnul nový patch, po několika týdnech mně padly za odpoledne primály a hned 3 a padají zajímavé věci, už asi měsíc padá jinak jenom šrot:)

  • Nový patch? Pořád je 2.6.6.

   • Witku, máš pravdu, jak jsem to odeslal tak jsem si uvědomil, že je to blbost. Pravda je, že jsem se odpoledne nemohl přihlásit a byl jsem pořád ve frontě a když mě to v podvečer pustilo, tak to padalo naprosto jinak, než předtím! Už jsem si tady „stěžoval“, že to co mám na sobě mně padlo v prvních 6-7 týdnech a potom už nic použitelného a najednou během pár hodin tři primálky, které se mně teda stejně nehodily:) Oni mají na sezónu zřejmě přidělenou porci předmětů a když se vyčerpá, mají ostatní smůlu a včera se to určitě změnilo. Patch to nebyl, jenom zvýšili určitě porci přídělu restartem, nebo možná zvýšili mf., rozhodně to byla citelná změna:) Jedno je jisté, že už několik sezón se tento stav opakuje. Jestli chtějí donutit lidi ke změně buildu, asi ano….. Ono u každé postavy se vykrystalizuje nakonec „nejlepší“ build a hráči ho houfně jedou, ale to neznamená, že nejde postava udělat lepší i jinak. Jsou to jenom moje doměnky, ale že to padalo fest a padnul mně konečně použitelný předmět, je pravda.

    • SoulCrusher

     tiez si myslim, ze ti najrychlejsi v sezone co ako prvi daju GR70+ maju vacsiu sancu ulovit na zaciatok viac PA

    • SoulCrusher

     Tak som vcera večer skúsil nonseason len tak ci aj tam niečo viac bude padať a za necelú hodinu 2 primal ancient veci. Takze je to jasne 🙂 Mimochodm neviem cito bo nejaký bug ale goblin shrine po aktivácii mala taky animovaný vizuál co som predtým nepostrehol. Ak este nejakú objavím tak uvidím ci ide o zmenu jej grafiky. Narazil som aj na stretnutie goblinov, co uz sa mi dávno nestalo. Napocital som 17 kúskov a každý jeden zahučal 🙂

  Přidat komentář