Brzy vyjde The Art of Blizzard

Během loňského roku jsme se dozvěděli o chystaném překladu The Art of Blizzard. Kniha plná koncept artů a doprovodných komentářů měla vyjít tento měsíc. Ale kvůli zdržení vyjde o něco později.

Fantom Print, který má knihu na svědomí, na svém Facebooku vydal příspěvek, že kniha by měla vyjít na přelomu října a listopadu.

V Blizzfan redakci mám tu čest mít za kolegyni Zuzanu „Bellatrix“ Komprdovou, která se mimo jiné podílela na překladu World of Warcraft kroniky. Zuzana o The Art of Blizzard říká:

The Art of Blizzard bude moci vyjít na konci října nebo na začátku listopadu. Každopádně si můžete říct o vskutku luxusní dárek k Vánocům!

A s tím luxusem nepřeháníme ani trochu. Kniha je to tak velká a masivní, že máte pomalu problém ji udržet v ruce, když jí chcete listovat. Stejně tak stojí za to její obsah. Samozřejmostí je, že kniha je tištěná na velmi kvalitním papíře, aby veškerá její grafika opravdu vynikla.

Na pár ukázek z chystané knihy se můžete podívat zde:

 

 

 

Cena ani přesné datum zatím nebyly stanoveny. Na některých stránkách se objevuje cena 795 Kč. Jakmile budou oba údaje známy, na Diablofans.cz se určitě objeví krátká novinka.

Komentáře 2

  1. dawemorraless

    Velmi kvalitní papír? Gramáž a tip by mě teda hodně zajímal vzhledem k tomu že jsem z oboru. S lakem bez laku?

    • Musel by ses zeptat přímo Zuzany, nebo FP.

      Edit: Každopádně knihu máme slíbenou na recenzi, takže se to dozvíš, minimálně z laického pohledu 🙂

  Přidat komentář