Bugy v současné sezóně

Třináctou sezónu provází dva velmi nepříjemné bugy, jeden souvisí s tím, že se netvoří plné party v Public hrách, druhý bug způsobuje nepočítání Conquestu do Season Journey.

Aktualizace: Oba bugy byly opraveny! Restartujte kompletně hru i Battle.net klienta.

První z bugů, netvoření plných skupinek, byl nahlášen již 14. prosince 2017. Vzhledem k nadcházejícím svátkům, dovoleným a nízkému výskytu se mu nevěnovala pozornost. V lednu byla sezóna v třetím měsíci a přiznejme si to, moc lidí už nehraje. Problém ve vší síle vyvstal po startu sezóny a fóra se začala plnit rozzlobenými hráči. Jeden z nich, GrumpyMurloc, si dal tu práci a vytvořil 49 Public her a jal se počítat zabugovéné. Vyšla mu zajímavá čísla:

Na celé video od GrumpyMurloc, dlouhé 41 minut, se můžete podívat níže.

Blizzard až teprve včera přiznal slovy Nevalistis chybu.

Víme o problému, který znemožňuje naplnění Public her více než dvěma hráči. V současné chvíli nemáme žádné novinky, chybu zkoumáme. Jakmile budeme mít zprávy, budeme vás informovat.

V tuto chvíli doporučujeme využití klanů, komunit a friend listu. Toto není trvalé řešení, začátek sezóny je ovšem skvělý čas najít si nové přátele.

Druhá chyba, nepočítání třetího Conquestu do Season Journey byla objevena v sobotu 24. února. Fóra se opět začala plnit reporty, na situaci reagoval Terkinon:

Problém zkoumáme, děkujeme za nahlášení!

Bohužel chyba potkala i mne. Tři Conquesty mám splněné:

Ale bohužel, třetí se nezapočítal:

Doufáme, že se Blizzardu podaří opravit obě chyby velmi brzo.

Zdroj: Battle.net, Battle.net, Battle.net, Battle.net, Battle.net, Battle.net

Komentáře 2

  1. to ešte niekoho bavi D3? ziadne radikalne novinky ziadne nove leg. gemy. jedna nova postava za prachy. pochovali tu hru na veky. 🙁 a hram to uz od zacitku celej serie bohuzial. skoda. 🙁

  2. Tak je to teprve 13. iterace, ještě se to ladí…

  Přidat komentář