Challenge Rift #38

Třicátý osmý Challange Rift je ve znamení barbara. Je kompletně bez setu. Na splnění máte 5 minut a 24 sekund.

Komentáře 8

 1. Diablo hraji teprve asi měsíc a za tu dobu jsem nebyl schopen udělat ani jeden rift 😀 Poslední 3 které jsem zkoušely byly naprosto šílený tak jsem zvědav na tohle.

  • BaronDevil666

   Tak nakonec jsem to dal napotreti (poprvy jsem vzdal v pulce, kdyz jsem mel minutu ztratu, druhej jsem nestih asi o 5 vterin a treti naskok cca 20 sekund). Kazdopadne to neni blbej build, ale ten 0% movement speed je neco, co bych zakazal.

   • Dovolim si lehce oponovat. Je to blbej build. 0% speed, ring, ramena, gem. Udelal jsem to uplne stejne na potreti jako ty. Počtvrté bych to uz nezkousel, dost my to rozčilovalo 🙂

    • BaronDevil666

     To me taky rozcilovalo, ale tak nejak datelny to bylo. A stejne jako ty je to neco, co si jen tak pro zabavu urcite znova nedam.

   • Na jednom účtu se mi to povedlo udělat napoprvé 0,947 s před limitem, na druhém napoprvé 0,334 s před limitem (2x jsem zařval, jouda). 😀
    Ale to pomalé chození mne ničilo, musel jsem se hodně držet, abych něco neprovedl. Někdo by měl některým hráčům vysvětlit, že i rychlý pohyb může být součástí defenzívy.

 2. BaronDevil666

  Jeste jsem nebyl ve hre, ale podle komentaru se tam asi muzu tesit co…?

 3. Já na ně kašlu, radší oběhnu bounty 😀

 4. Další ********* … tak chci tu chestku, ale tak mě ty ch rifty štvou …

  Přidat komentář