Další náznak remasteru Diablo 2?

V souborech nadcházející World of Warcraft expanze Battle of Azeroth se objevil nový pet, jehož jméno připomíná hlavního záporáka Diablo 2.

Datamining je jednou z možností, jak se dostat k věcem, které by jinak měly zůstat utajeny. Jako například nový pet v nadcházejícím datadisku Battle of Azeroth. A jakého mazlíčka se kolegům z Wowhead povedlo vydolovat?

Baa’ls Darksign, kosmetický předmět ze kterého si vyvoláte čtyřnohé kůzle se jménem Baa’l.

V doprovodném textu stojí: Mnoho se neví o tomto nohsledu z jiného světa.

Baal, jméno dobře známé z Diablo 2: Lord of Destruction. Na Wowheadu a Redditu se objevilo hned několik spekulací. První naznačuje, že by mohlo jít o peta k Diablo 4. Ne že by se nám tato spekulace nelíbila, ale na Diablo 4 je ještě brzy. Za druhé by mohlo jít o peta k letošnímu Blizzconu. Ne nepravděpodobné, ale většinou se tihle peti objevili až na podzim. Této teorii odporuje jedna věc, zatím pokaždé to byl murlok. Třetí teorie říká, že by snad mohlo jít o novou postavu do Heroes of the Storm, ale pokud mě pamět neklame, peta do WoW jsem za nákup Heroes postavy nikdy nedostal.

Máte někdo Overwatch Origins edici? Pokud ano, za odměnu jste dostali Mercy’s Wings a Baby Winston. Zmenšenina gorilího vědce z Blizzardí FPS.

Může snad být kůzle chystanou odměnou za nákup remasterované edice Diablo 2? Tato teorie se zatím zdá být nejpravděpodobnější.

Zdroj: Wowhead, Wowhead, Wowhead, Reddit, Reddit

Jaký je váš tip? Nenašli jste ho mezi odpověďmi? Napište nám do komentářů.

Pokud bude Baa'l odměnou, za co bude?

Diablo 2 remaster
(75%, 9 hlasů)
Blizzcon lístek
(17%, 2 hlasů)
Diablo 4
(8%, 1 hlasů)
Heroes hrdina
(0%, 0 hlasů)
Nemá to nic společného s Diablo sérií
(0%, 0 hlasů)

Celkem hlasů: 12

Nahrávání ... Nahrávání ...

Komentáře 10

 1. Dark_Deamon

  3 měsíce ti trvalo složení Duress? :-O Když by měl člověk jo pech, tak za týden nemá co dělat.

  • Abys přežil na hell, jsou důležitější věci, zkus si to:) Za starých časů bych už běhal s enigmou, protože nevím co s šutrama, dneska za 20 tak Pul:)

   • Dark_Deamon

    D2 hraju už 14 let. Z toho 10 let pouze HC. Na Hell jsem tudíž „párkrát“ byl, takže vím, jak to tam chodí a co je třeba mít. Na BN jsem jeden čas taky hrával a nikdy jsem nevyužíval trade k získávání věcí. Je to pak víc easy. Promiň, ale takovou srajdu jako je Duress skládat 3 měsíce, to je fakt hrozně moc. Ta Um se dá třeba získat z pár pokusů na NM Hellforge, když by o ňu člověk moc stál. Tam je člověk za pár hodin.
    Na BN jsem zanevřel skrz různý boty.

    • Tohle bych chtěl někdy dokázat a být u toho ještě i zásadový.

     • dawemorraless

      Ona Um je občas pěkná svině minule sem měl infiti (ber mal ber ist ) dřív jak um 🙂

 2. Proč ne rovnou D2 a D4 😀

 3. Jsem dlouholetý hráč D2, D3 a od začátku S13 znovu D2. D3 spoustu lidí baví, po dvou měsících se těší na novou sezónu, proč jim nevyhovět? Mně vyhovuje sezóna tak 10 let:)
  Za remaster jim nadávat nebudu:, ale kdyby vpašovali D2 do prostředí D3, to by byl nářez, nebo spíš D4. Když se něco povede, tak se na to nemá sahat, šachisti také pravděpodobně neuvažují o rozšíření šachovnice:)

  • Měl bych to upřesnit. Zachoval bych např. runy, runová slova, předměty, perfektní generátor kraftění, merce, návody do kostky atd. Převzal truhlu z D3, pro někoho jiný příběh, natáhnul max. lvl a klidně bych vrátil i iron-maiden. Já si myslím, že remaster nebude jenom převedení prostředí do jiného formátu, ale to zase narážím na to, zda remaster, nebo rovnou D4, uvidím. Když neudělají nic, vůbec mně to nevadí. Jenom pro ty, co D2 dlouho nehráli, na spambota který by tapetoval jsem nenarazil, boti ve hře bohužel jsou.

  • Wittku, promiň, snad nejsem moc OT, ještě jedna důležitá poznámka pro ty, co by si chtěli proložit D2 a děkuji za info o možném remasteru.
   Pokud máte na hell plnou postavu, založíte hru na normálu, vysypete věci, hra okamžitě drží, rozeberete drop v klidu mezi nosiče a kolikrát není problém se vrátit s postavou na hell zpět, do původní hry.

  • Opravdu poslední:) Za tři měsíce celkem intenzivního hraní, jsem si včera postavil konečně Dures armor (Shael Um Thul). Na hry O Hr N 40pgms, tak na to zapomeňte:)) S enigmou nepočítám, na Jah Ber je podle zkušeností potřeba lvl 96-97, možná na jaře:)

  Přidat komentář