Diablo Immortal: Možné skiny z in-game obchodu

Server Wowhead je známý tím, že prohledává soubory (nejen) Blizzardích her a vyhledává v nich možné novinky. Diablo Immortal nezůstalo ušetřeno.

Možná právě proto se jim povedlo ze hry vydolovat andělské a ďábelské skiny pro postavy, které bude zřejmě možné koupit za reálné peníze.

Demonic

Barbar

Křižák

Demon Hunter

Monk

Nekromancer

Kouzelník

Angelic

Barbar

Křižák

Demon hunter

Monk

Nekromancer

Kouzelník

Zdroj: Wowhead, Wowhead

Komentáře 7

  1. po 123h hrani sem konecne zdolal Hell obtiznost (s Javazonkou) https://i.imgur.com/T0byR9q.jpg
    Bohuzel se nejak bugnula ta trofej za dohrani s amazonkou na hell a ackoliv jsem ji ziskal a cinkla, tak neni zapocitana a je stale zamcena..wtf?

    • jinak koukam, ze to neni zase buhvijakej achievement doklepnout Baala na hell, jelikoz uz to ma skoro 13% hracu (na PS) :/

    • tak sem na to prisel – je treba po dohrani otevrit zalozku s questama aby se odskrtnul kill baala, pak se trofej zapocte 💡

  2. ale ten demonic mag male verze vypada paradne

  3. Pokial v hre neni moznost ako sa dostat k naozaj aj aku lahodiacim vyzualom svojho avatara a jedina moznost je in game shop za real ta hra u mna straca interest. Preco by som mal hrat stovku hodin a moja postava by vyzerala ako oblecena vo vreci a manik vedla vrazi sto eur bude na tom lepsie tak ee. Pokial ta hra neni f2p. Ak by toto bolo v 3A hre tak nekupujem, nehram nevenujem tej hre svoj cas. Tato mobil parodia ide mimo mna. Ked mam cas hravam na PC alebo konzole na mobilne hranie nemam cas max tak na hajzli.

  Přidat komentář