Diablo Immortal novinky: Září 2019

Diablo Immortal už je ve vývoji nějaký ten pátek, už by mělo být vydáno, ale novinek je po skrovnu. Přinášíme vám pár dílčích zpráv, které se objevily během září.

Android vývojáři dělají na novém nástroji. Jmenuje se Android GPU Inspector (AGI), který pomáhá Android hrám identifikovat slabá místa hardware a optimalizovat výkon. Tento nástroj je v rané fázi vývoje a Blizzard (resp. NetEase) jako jedni z mála dostali přístup k testování. Díky tomuto nástroji byli vývojáři schopní optimalizovat Diablo: Immortal.

Zdroj: Blizzplanet, Android Dev Blog

Koncem srpna a v polovině září byla aktulizovány Google Play a Tap.io stránky Diablo Immortal. Podle toho lze usuzovat, že hra dostává pravidelné updaty, jenž pak na svých zařízeních testují vývojáři.

Podle vyjádření SnowTyrant (má se jednat o zaměstnance NetEase) z neoficiálního Diablo Immortal Discord serveru došlo k ukončení interního testování, z čehož by bylo možné usuzovat, že Diablo: Immortal na Google Play byl aktualizován a blíží se datum vydání.

Zdroj: Blizzplanet, Blizzplanet

Komentáře 6

 1. Nemyslím si, že je to pro EU zónu smysluplný projekt. Zřejmě to bude lokální ,,Asia“ záležitost…
  Nemyslím si, že lidé v EU budou nadšeni z ,, no PC verze Diablo“.
  Čas vše ukáže, do roka a do dne…

  • Naopak v Asijské regionu to má moc soupeřů , pro Evropu Hack n Slash áčkových titulů jako D moc není. Berte že DIablo je PvE příběh a nejedná se o „arena“ prostředí.

 2. BaronDevil666

  tak bude to na 99,999999999% f2p, ale jelikoz je v tom netease, tak p2w samozrejme

 3. Tak snad, jsem na to zvědavej a už nedočkavej. Doufám, že to bude i na iOS. A cena hry, někdo nějaký nástřel, kolik to tak bude ? Ja jen doufám, že to neudělají stylem Pay to Win. Zakoupíš hru a pak hraješ a né, že do toho bude se zase cpát další peníze.

  • miroslovakia

   nie kdeže, žiadne peniaze…Activision Blizzard robí predsa všetko z lásky od hráčov a pre hráčov 🙂

  • Proč se ptáte na něco co už skoro bylo psané před rokem?

  Přidat komentář