Diablo Immortal předobjednávka je dostupná pro Apple zařízení

Beta Diablo Immortal skončila již před několika týdny a od té doby je poměrně ticho po pěšině. Tento týden došlo ovšem k částečnému průlomu hradby mlčení a Blizzard oznámil, že vlastníci Apple zařízení si mohou udělat pre-order.

Pokud máte zařízení s operačním systémem iOS, můžete jít na AppStore a konečně si předobjednat dlouho očekávané Diablo Immortal. Na Android zařízeních tato možnost je dostupná již delší dobu. Byť se mnohým na obou platformách zobrazuje datum vydání 30. června, je to jen „placeholder.“ Potvrdil to Rod Fergusson, současný manager Diablo frančízy. Až bude hra spuštěna, hráči s předobjednávkou by měli dostat oznámení.

Za „předobjednávku“ dostanou hráči drobný bonus, set kosmetických předmětů – Horadrim Cosmetic set.

Zdroj: Blizzard

Komentáře 11

 1. Předběžní přístup u Apple vypadá jako logický krok díky hardware.

  Počátečním fámy, o vůči mobilnímu světu krutým hardware požadavkům, nikdo nevyvrátil. A mohou splnit je jen předposlední a poslední iPady a IPhony. Hodně zařízaní které se stále prodává s cenou okolo 650-680$ mi mohlo být mimo hru a to doslova.

  Jinak pozor na Android emulátory, dostat ban na Blizzard ID může znamenat že přijdete o i ostatní koupené hry. On to Blizz nedá vždy jen na postavu , nebo jen hru ale na acc a neokecáte to.

 2. Sem s tím 🙂
  emulátor mám připravený, tak doufám, že jakmile nastane ten den, tak ho spustím i na PC. Na mobilu bych si odvařil prsty 😀
  ad D4 čtvrtletka: velmi mě potěšila zpráva a ten svět se jeví fakt úžasně. A pokud nabídne až 150 dungů, to bude dobrota „utírá sliny“ 😀 jen bych už i uvítal, aby začali ukazovat i novější záběry, než ty pre-alfa. Čas letí a pokud to takto bude pokračovat, tak přestávám pomalul věřit i v ten rok 2023 🙁

 3. Som fanúšik no je smutne, že ma vydanie Imortal necháva chladným.

  Čo sa týka D4 tak sa teším stale no verím, že nové vedenie to pohne ku predu a vyše to maximálne tak 2023. Každopádne sa ale viqc teším na POE 2.

 4. Ať už to pustí, jaké pak otálení. Kdo před lety při představení mobilního diabla, které poslalo akcie Activision Blizzard dolů očekával, že budeme čekat tolik let. Osobně jsem čekal, že to do roka pustí ven.

  Přidat komentář