Diablo přednášky dostanou na Blizzconu exkluzivní prostor

Dnes v noci se na oficiálním webu Blizzconu objevil rozpis přednášek. Diablo, ať bude oznámeno cokoliv, dostalo exkluzivní prostory.

Jak jsme zvyklí, Blizzcon bude začínat v pátek 2. listopadu v 19:00 Opening Ceremony. Detaily budou oznámeny později. Dobrou, ne-li vynikající, zprávou je, že na Opening Ceremony po půl hodinové přestávce navazuje přednáška „Diablo: What’s Next,“ která se bude konat na hlavním, Mythic, pódiu. Začíná ve 20:30 našeho (zimního) času a podle programu bude mít 45 minut. Podle našeho názoru je návaznost na zahajovací ceremonii zcela zřejmý, Blizzard se chystá oznámit větší novinku.

Jakou? Možností máme hned několik. Zmiňovali jsme je v jiných článcích, ale rozhodně stojí za to je zmínit znovu:

Dočkat se samozřejmě můžeme dalších novinek (v tu dobu již prodávaného) Diablo pro Nintendo Switch.

Druhou přednášku spjatou s Diablem nalezneme překvapivě až skoro na konci samotného Blizzconu. V neděli v 1:45 ráno začíná 45 minut dlouhá přednáška Diablo: World and Q&A. Konat se opět bude na nejdůležitějším pódiu. Proč si nechává Blizzard Diablo Q&A až na samotný závěr? Nabízí se několik možností. Jednou z nich je podle nás snaha o udržení lidí na Blizzconu co nejdéle za cenu informací o novinkách z dílny Diabla. Bylo by to zcela logické, pokud by se velké odhalení konalo na samotném začátku.

Několik věcí nám ovšem zůstává prozatím utajeno. Obsah Opening Ceremony. Závěrečná kapela. Ve světle loňského ročníku nás nejvíc zajímá, kde bude umístěn stánek Diablo frančízy. Loni, pokud si pamatujete, byl umístěn u veřejných záchodů. Pro Diablo zcela nedůstojné místo. Dočkáme se letos něčeho lepšího? Doufáme, že ano.

Zdroj: Blizzcon.com

Komentáře 0

  Přidat komentář