Dvacátá první sezóna končí

Na oficiálních fórech se objevil velmi krátký příspěvek informující o skončení jednadvacáté sezóny. Pro Evropu platí datum 8. listopadu v 17:00. Datum nové sezóny zatím nebylo oznámeno.

Zdroj: Blizzard

Komentáře 3

  1. Docela se už na novou sezonu těším. Doufám, že sem brzo witekcz hodí info co nás čeká a nemine 🤗

  2. BaronDevil666

    Ono to uz asi 14 dni vyskakuje v launcheru, ze konci, ale nebyli schopni ani opravit odkaz aby kdyz an to kliknete, vas to nehodilo na novinku o zacatku sezony. Lidis e pak celkem logicky ptali, kdy teda ta sezona konci, kdyz uz to oznamili a blizzard odpovedel (a hned smazal) na spanelskym foru. Zas organizace jak noha…

    Nicmene jsem rad ze tahle sezona konci. Ten sezonni event byl totalne o nicem. Ale wizard me bavil, takze ok. Kazdopadne v dalsi sezone wize (poprvy) nehraju. To, jak ho zmrsili v PTR mi jasne rika, ze wizarda opravdu radi nemaji. Hrat podelany twistery, ktery jsou uplne o houne (nelibi se mi ani vzhled, ani to jak fungujou). Twistery podporovalo uz ted asi milion itemu a stejne je nikdo nehral. Tak jdou a vezmou jedinou offhandku, ktera z tech deseti co tam je byla pouzitelna a upravi ji taky na twistery, aby wiz uz nemel zadnou offhandku, kterou muze nasadit. GJ.

  Přidat komentář