Necromancer Beta Test SOON(TM)

Nephalem, Necromancer CLOSED beta se blíží. Chcete si osahat nekromanta před tím, než se dostane na živé servery? Přihlaste se do testování a třeba se na vás usměje štěstí.

Již brzy začne Blizzard rozesílat pozvánky do uzavřené bety. Pokud budete mezi vyvolenými, budou rádi, když se s nimi podělíte o zážitky – pište na fóra, posílejte Blizzardu odkazy na streamy, sdílejte screenshoty a videa.

Mějte na paměti jednu věc. Nekromancer a další součásti Patche 2.6.0 jsou stále ve vývoji. Z tohoto důvodu se obsah closed bety může měnit a nereprezentuje finální verzi hry.

Pokud vás zajímá Nekromancer beta test, ujistěte se, že jste přihlášení do beta testů. Jak to zkontrolujete?

nekrobeta00

 • Jděte do Beta Profile Settings (Games & Codes – Beta Profile Settings)

nekrobeta01

 • Zaškrtněte Diablo a klikněte Update Preferences

nekrobeta02

Abyste mohli být vybráni jako účastníci beta testování, musíte mít aktivované Diablo III bez suspendace, nebo banu. Přihlášení do beta testu vám automaticky NEZAJISTÍ přístup. Obzvlášť nyní, pozvánky do uzavřené bety budou EXTRÉMNĚ limitované. Ale dává vám to jistou šanci na získání přístupu.

Nekromancer Beta Test ČKD (Často Kladené Dotazy)

Jak jsou vybíráni testeři, kteří se přihlásili do beta testu?

Jsou vybráni na základě specifikací jejich PC, herní aktivitě a dalších faktorech. A štěstí.

Jak zjistím, že jsem byl vybrán?

Pokud budete vybrán do Necromancer beta testu, obdržíte e-mail s pozvánkou. Pozvánka bude vždy poslána na e-mail spojený s Blizzard (Battle.net) účtem.

Bude i jiná možnost dostat se do bety?

Ano, pozvánku i klíčovým členům komunity, ale bude to řešeno případ od případu. Pozvánky do Necromancer beta testu budou extrémně omezené, ale přihlášení se do bety je nejlepší cestou, jak ji získat.

Kolik lidí plánujete pozvat do beta testu?

Počet lidí, které pozveme, bude záležet na potřebách testování. Pokud dojdeme k názoru, že potřebujeme více lidí, pošleme další pozvánky.

Jaký herní obsah bude dostupný v betě?

Hráči budou mít přístup ke všem nekromantovým dovednostem, taktéž k chystanému obsahu patche 2.6.0. Navíc budou časem přidány legendární a setové předměty pro nekromanta. Sledujte Patch Notes, dozvíte se víc.

Jak dlouho bude beta test trvat?

Zatím nemáme určené přesné datum, kdy skončí beta test. Hráčům pošleme upozornění, jakmile se bude blížit konec bety.

Bude NDA (Non Disclosure Agreement, Dohoda o mlčenlivosti).

Ne, na Necromancer beta test není uvaleno NDA. S klidem dělejte screenshoty, live streamy, nahrávejte videa se zpětnou vazbou. Mějte na paměti, že se na hře neustále bude pracovat. Můžete narazit na bugy, grafické glitche a další.

Budou se bety moci účastnit hráči s MAC počítači?

Ano.

Zdroj: Battle.net

Komentáře 16

 1. witek a mate tu betu urobite aj nejake cz video,stream?

 2. Takovou dobu jede beta a tu ani tečka ????

 3. A proto si na nekra hezky počkáme 🙂

 4. nie, ani ja sa neviem pripojiť

 5. Mám dnes problém s přihlášením do běžné hry jenom já?

 6. lenze otazka je ako tu hru chcu spravit ci pre noliferov alebo aj pre normalnych 😀 ale je pravda ze ti noliferi najdu kopec chyb takze su pre nich uzitocni.

  • Nejde o to pro koho hra bude nebo je urcena. Jde o to ze normalni clovek moc nehraje a to podavani reportu taky neumi delat. Kdyz napises na reportu „Tady mi to nefunguje“ tak jim to vubec nepomuze. A to uz nemluvim o tom ze normalni clovek nema cas hrat 20 hodin denne :-D.

   • No myslim, ze to bude nekde uprostred … Blizz urcite potrebuje i hrace bez reportu atd. k testovani napr. pro testy zateze serveru, taky si neumim predstavit, ze by kazdy tester musel reportovat resp. ze by vubec pak mel Blizz kapacitu ty reporty zpracovavat.

 7. Prednost dostanou noliferi a streameri.. normalni sasek jako ja dostane pristup leda do (_!_) takze uz to ani nezkousim…

  • Protože hrajou. Hrajou hodně. Dávají zpětnou vazbu. To Blizzard potřebuje.

  • Normalni smrtelnik jako ty proste hraje spise jen tak pro radost. A co si budeme rikat, reporty nedava zadny a kdyz uz tak je neumi napsat (ted to nemyslim nejak zle). Blizz chce vedet co je spatne a chce tam lidi co hraji a hranim her si vydelavaji.

   My jakozto pracujici smrtelnici proste nemame sanci se nekam dostat.

 8. Jsem přihlášen ????

  Přidat komentář