Nevalistis opustila Blizzard

Oblíbená komunitní manažerka opustila Blizzard.

Před tím, než začne článek, omlouvám se, že nebyl dřív. Vlastní vinou jsem si přivodil otřes mozku a nějak nebylo sil cokoliv delšího překládat a psát.

27. března nad ránem přišla pro některé dost překvapivá zpráva. Na fórech se objevilo vlákno Farewell and Thank You od komunitní manažerky Nevalistis.

Toto je bez debat jedna z nejtěžších věcí, které jsem kdy psala. Nebudu lhát, chtělo to pár pokusů.

27. březen 2020 bude mým posledním dnem na pozici komunitního manažera pro Diablo a zároveň v Blizzardu. Neodcházím z nějakých špatných důvodů, zdejší tým byl vždy chápající a milý. Každý vývojář, se kterým jsem měla čest pracovat, byl příjemně zanícený. Rozhodnutí odejít bylo čistě moje. Mám možnost zkusit nové a zcela odlišné dobrodružství, pokud vás zajímá, kde budu dělat, více informací budu sdílet na mých soukromých kanálech. Občas vám osud přihraje nabídku, na vy si hodíte kostkami.

Ráda bych na tomto místě vyjádřila moji vděčnost této komunitě. Chtěla bych lidem poděkovat, za to, jak mě přijali, když jsem se objevila při ohlašování Reaper of Souls. Za to, že chtěli, abych se cítila jako doma, když jsem třásla na livestreamech a když jsem trpěla trémou na pódiu při představování expanze světu. Za všechny ty úsměvy, placáky, objetí a selfies na shromážděních (hlavně na Blizzconu). Za hráčské názory a zanícenost pro Sanctuary v postech na fórech, ať to bylo vyjádření nadšení z poslední sezóny, nebo konstruktivní kritika hráčovy oblíbené postavy. Bez ohledu na lepší i horší, tato komunita patří mezi jednu z nejlepších. Srdce komunity dovedlo zahřát, pečovat, je plné lidí, kteří chtějí více Diabla.

Děkuji vám za možnost být součástí této komunity. Děkuji, že jste četli mé blogy a tolerovali moje slovní hríčky a memísky. Děkuji, za to, že jste zůstali a poslouchali. Měla jsem úžasnou možnost učit se a růst jako osobnost, budu si to sebou nést po zbytek mého života. Nemůžu se dočkat, až se po vašem boku ponořím do útrob Horoucích pekel a čelit matce Sanctuary.

Ještě jedna věc: Buďte si jisti, že Diablo komunitu zanechám v dobrých rukách. Poslední měsíce jsem strávila tím, abych předela pochodeň těm, kteří přijdou po mě. Chtěla jsem zajistit, aby přechod byl co nejhladší. Nebudete zanecháni bez toho, aby vás někdo vyslechl, nebo se vám nevěnoval. Ale mějte strpení, než se moji následovníci usadí. Koneckonců, jsme tu všichni proto, abychom společně bojovali proti démonům z Pekla.

Uvidíme se v Sanctuary, dobrodruzi.

Nevalistis se přesunula do firmy Dungeons & Dragons, ve které bude taktéž pracovat na pozici komunitního manažera.

Zdroj: Battle.net, Twitter

Komentáře 23

 1. To je mi uplne volny, posledni roky je D3 vicemene stejny, nic navic se nepridalo…doufam, ze novy tym D3 jeste pozvedne…

  • SoulCrusher

   D3 je uz len v udrziavacom mode. Podobne ako D2

  • Doufat můžeš. Když s tou hrou nic pořádného neudělali od vydání DLC Necromancera, těžko přidají převratný nový obsah v době, kdy všechny případné inovace koncentrují do Diabla IV.

 2. Děvče pochopilo. Nevím zda přirovnat současnou D3 k Titaniku, nebo k pohádce Císařovy nové šaty. Problém není ve hře, ta je v pohodě, ale v tzv. „hráčích“, co za ně „hrajou“ boti, je to už nechutné. D4? Proč?

 3. SoulCrusher

  Asi ju uz tiež prestalo baviť neustále niečo nejasne sľubovať v style “velmi intenzívne pracujeme na veľkých veciach ktoré sz budú hotové s hrdosťou predstavíme komunite ako to najlepšie Diablo, pretože žijeme len pre Vás.”, bla bla blablaaa… Nemal som ju rad lebo ked niečo napísala konečne tak sa z toho nic nedalo vyrozumiet a realita bola vždy horšia ako jej romány o tom aky úžasný zážitok nam prichystali. Na druhej strane teraz jej drzim palce, lebo asi ju to ozaj nebavilo. Uvidíme, ak vobec, aká bude D4ka.

 4. angelonewarrior

  We will fighting sister. Thank you!

 5. z mého pohledu tento odchod nevěstí nic dobrého 🙂 A Witku, přeji uzdravení.

 6. To je hezkej apríl:)

  Tohle už ale není. Kdyby někdo chtěl Book of Cain, tak prodávám za 100kč. Stav je v pohodě. Jen Praha. Kontakt 735007909.

  • BaronDevil666

   Bohuzel… klikni si na odkaz v clanku a zjistis, ze ten post je opravdu z 27.3.2020

  • máte ho v brožované vazbě nebo v pevných deskách? Rád bych sehnal pevnou vazbu, proto se ptám

   • Pevná. Podle mě to v brožované ani neprodávali. Případně jsem z Prahy. Ozvěte se na tel.

 7. Mimochodem, Activision Blizzard vážně zvažuje, že místo Diabla IV udělá hru na motivy Battle Royale. V této kreslené hře ala Fortnite byste měli mít možnost hrát za všechny hrdiny ze všech her od AB i dřívějšího Blizzardu proti sobě ve velkolepých bitvách na velkých mapách.

  • Tak tohle už bude ten Apríl 🙂 Že by šli do něčeho takového po HotS failu se mi nechce věřit.

 8. Není to náhodou apríl? 😉

 9. BaronDevil666

  Dohajesakrauztaky! Fakt ten Blizzard neni schopnej zaplatit ani nekoho, kdo je alepson trosku oblibenej z nich?!?! To si delaji pr… zadek ne? Jelita! A doufam ze ty uz jsi ok Vitku…

  Is this an out of season april fools joke?

  • Sleduju ji na Twitteru už delší dobu a D&D tam hraje/sdílí dost často a dost dlouho. Evidentně ji to baví víc než diablo a docela chápu, když někdo vymění práci za tu která ho bude bavit víc.

  • Nosim límec a posledních pár dní jsem se pořádně nevyspal. Ale budu v pořádku 🙂

   • Dadu from Silesia

    To doufám ještě umřít nemužeš nedodělal jsi titulky pro Rhykker lore 🙂

 10. Jupí

  Přidat komentář