Nová stránka s buildy: maxroll.gg

Před každou sezónou si pouštím Rhykkera a jeho Top 10 buildů pro novou sezónu. A díky němu jsme objevil novou stránku, na které je možné najít kompletní buildy a hezky přehledně.

Mnoho z nás využívá kombinaci Diablofans.com a D3planner. Bohužel ani jedna stránka neoplývá moderností, nebo přehledností. Na Diablofans.com je spousta buildů nevysvětlena. Nová stránka maxroll.gg toto hodlá změnit. Za projektem maxroll.gg stojí několik známých tváří komunity, např. výše zmíněný Rhykker, nebo Wudijo.

A co vše maxroll.gg nabízí?

A jaké sety budou nejlepší pro novou sezónu? Seznam naleznete zde. Jeden si vyberte, kliknětě na něj a otevře se vám nová stránka, na které naleznete detailní popis buildu, plusy a mínusy, D3planner a možné varianty daného buildu.

Komentáře 7

  1. Tak asi za 20 minut začne S22 a jak jinak, pojedu zase monka. Snad jsem to správně pochopil, S22 oproti S21 bude mít rozdíl v tom, že v kostce bude čtvrtý slot a bez možnosti „stackování“. Je něco podstatného, co jsem přehlédnul? Nestačím to pravidelně sledovat a kolikrát mám problém zjisti, jaké výrazy zde vlastně používáte.:) Děkuji za případnou odpověď a ať se daří.

  2. neni to spatny, ale na Icyvein to nema…

  3. je to super! IcyVein timto asi skoncil pro diablo

  4. Paráda, dík:)

  Přidat komentář