Obraz od Silverdreamcompany

Jedno známé pořekadlo říká „Zlaté české ručičky“. Při brouzdání na Facebooku jsme narazili na českou firmičku zabývající se vyřezáváním obrazů do tenkého plechu. A zlaté ručičky vážně mají.

Společnost Silverdreamcompany, jak bylo výše zmíněno, se zabývá zakázkový vyřezáváním obrazů do plechu. Postup je velmi jednoduchý. Vy si vyberete obraz, který byste rádi měli pověšený na stěně, zvolíte rozměry a přes FB nebo na e-mail silverdreamco@gmail.com pošlete zprávu, kde si domluvíte vše nezbytné. Pak už jen zaplatíte a počkáte si na výsledný produkt. Zde je malá ukázka jejich výtvorů:

Taktéž si můžete nechat vyrobit portrét někoho blízkého. A nemusíte se omezovat na černou barvu, umí i barevné.

Slovo dalo slovo a nám se povedlo domluvit spolupráci. Požádali jsme Silverdreamcompany, zda-li by nám nevyrobili obraz s tématikou Diablo. Po několika vyměněných zprávách začali na výrobě, která trvala cca. tři týdny. Musíme uznat, že komunikace ze strany Silverdreamcompany byla skvělá, vysvětlili, co budou dělat a jak.

Obraz dorazil v daném termínu, poctivě zabalený tak, aby přežil i zacházení České Pošty. Plech má poctivých 1,5 mm, váží necelých 1,4 kg (takže žádný drobeček), povrch je nastříkaný matně černou barvou. A výsledek? Předčil očekávání.

Už teď mě napadá, že by obraz mohl být červeně podsvícený LED páskem, aby mu dodal tu pravou pekelnou atmosféru. Tímto velmi děkuji Silverdreamcompany za krásný obraz! A vám ostatním doporučuji návštěvu a lajk jejich Facebook stránek, kde si můžete prohlédnout další velmi zdařilé obrazy s náměty her, hudby, nebo filmů.

Komentáře 8

 1. Potřeboval bych na zahrádku něco mezi líbeček a ředkvičky, trpaslík se mně po minulé zimě začal loupat.

  • Pardon, to mně uletělo, děkuji za smazání. 🙁 Já jsem jenom zase naštvaný, že končí sezóna.

  • Jasný, ale je to jiná technika. Taky mnoho násobně dražší a pokud vím, v ČR to nikdo nedělá.

 2. BaronDevil666

  No nevypada to vubec spatne

  • Už máš objednáno? 🙂

   • BaronDevil666

    Clovece, nemam. Prave prestavuju obyvak a mam dost jinejch starosti, navic si myslim, ze je to asi spis pro mladsi generaci nez jsem ja 😀 Kazdopadne se na to nekouka spatne.

  Přidat komentář