Pátá sezóna – představení

Podle posledního tweetu na oficiálním účtu Diablo, 12. ledna se uzavřou brány PTR serveru. Připravují se poslední úpravy, live servery se chystají na příchod nového patche a hráči se těší, co nového je čeká. Pro ty, kdo se připravují na sezónu, je nachystán tento příspěvek.

Sezony se počínaje pátou sezonou dočkaly mnoha změn. První je odebrání legendárních předmětů exkluzivních pro sezony. Čekají vás nové a variabilní odměny. A největší novinkou je "Season Rebirth". Pojďme se na tyto novinky podívat hezky zblízka.

Upravené Season Journey

Season Journey bylo uvedeno v patchi 2.3.0 společně se 4. sezonou. Do té další jsme udělali několik úprav. První, a největší změnou, založenou na zpětné vazbě, je odebrání legendárních předmětů exkluzivních pro sezonu. Všechny nové legendárky budou dostupné hráčům, bez ohledu na to, zda hrají sezonu, či ne.

Na druhou stranu, chtěli jsme pro pro sezónní hráče odměnu ve formě předmětů. Proto jsme do hry přidali Haedrig’s Gift, speciální balíček plný setových předmětů. Za splnění určitých částí Season Journey obdržíte právě tento balíček. První balíček obdržíte v třetí kapitole (Chapter 3). Za splnění tří úkolů v této kapitole obdržíte balíček, který bude obsahovat dvě čátsti setu.

Než splníte všechny úkoly ve čtvrté kapitole, budete připraveni a oblečeni v celém setu! V každé sezóně bude set pro každou třídu jiný, a také bude záležet, se kterou postavičkou balíček otevřete. Balíček vždy obdržíte herní poštou, ta se vám objeví v levém dolním rohu.

Jak jsme již upozorňovali, záleží se kterou postavičkou každý ze tří Haedrig’s Gift otevřete. Ujistěte se, zda balíček otevíráte s postavičkou, se kterou hodláte v sezóně dosahovat nejvyšších příček!

Sety nachystané pro pátou sezónu:

 • Barbar: Might of the Earth
 • Crusader: Thorns of the Invoker
 • Demon Hunter: The Shadow’s Mantle
 • Monk: Monkey King’s Garb
 • Witch Doctor: Raiment of the Jade Harvester
 • Wizard: Firebird’s Finery

Nové a upravené Conquesty

Conquesty budou důležitou součástí sezón a proto jsme upravili existující Conquesty a přidali jsme nové, které budou založené na novém obsahu uvedeném v patchi 2.4.0.

Pokud hledáte nové výzvy, můžete se pokusit pokořit nové výzvy v podobě setových Conquestů "Masters of the Universe" a "Masters of Sets". Pro splnění tohoto Conquestu musíte dokončit novou věc v D3 – 8 různých "Set Dungeons".

The Thrill a Super Human Conquests – tento Conquest si vyžádali sami hráči, aby zjistili kde jsou jejich limity bez toho, aniž by na sobě měli jediný kus setu. S novým dvoukusovým setem jsme ztížili výzvu úpravou pravidel. V páté sezóně bude vaším úkolem dosáhnout co nejvyššího riftu bez jediného kusu setu. Schovejte si ancient předměty a dobré legendárky, budete je potřebovat!

Každou sezónu se dočkáte jiné výzvy v podobě Conquestům, těšit se můžete na pár vašich oblíbených! V páté se dočká triumfálního návratu "Sprinter" a "Speed Racer", stejně tak "Avarice" a "Avaritia". Navíc byly upraveny Years of War a Dynasty, nyní odpovídají vylepšeným postavám. Pro splnění je potřeba dosáhnout 55. levelu Greater Riftu, sólo.

Nové odměny

Počínaje pátou sezónou se ve hře objeví rozmanité množství odměn, které můžete získat. Druh odměny bude každou sezonu jiný.

Standardně získáte rámečky portrétu a dvě části Conqueror’s Transmogrification set. K těmto odměnám se dočkáte buď křídel, praporu (na záda), nebo mazlíčka (pet). V páté sezóně to například bude zvířátko jménem Wickerman (proutěný mužík).

Znovuzrození

V neposlední řadě jsme pro vás nachystali exkluzivní věc – Znovuzrození. Tato novinka vám dovolí vzít kteroukoliv vaši nesezonní postavičku a mávnutím kouzelného proutku ji proměnit na sezónní postavu, připravenou na novou sezonu.

Postavu vám vysvlečeme, a veškeré vybavení bude odesláno poštou na nesezónní postavy. Stejný proces, jaký využíváme po konci sezony. Této postavě bude snížen level na 1 a vy můžete vyrazit do boje!

Dosažené výsledky, jako jsou achievemty, naučené plánky, pokrok u řemeslníků nebo odemčené záložky v bedně, to vše nebude přeneseno. Co vám zůstane je jméno, dosažené rekordy a čas strávený ve hře s onou postavou.

Mějte na paměti tyto věci, pokud použijete Znovuzrození:

 • na vyzvednutí pošty máte 30 dní ode dne využití Znovuzrození
 • během jedné sezóny můžete "znovuzrodit" 3 postavy
 • padlí hrdinové nemohou být využiti pro "Znovuzrození"

ČKD (Často Kladené Dotazy)

Kdy začne pátá sezóna?

V pátek 15. ledna v 17:00 CEST.

Jak dlouho bude trvat pátá sezóna?

Přibližně tři měsíce.

Budou pročištěny nesezónní žebříčky?

Ty jsou spojeny s érami. V současné chvíli nezvažujeme pročištění, ale může tak nastat s některou z dalších sezón.

Budou sezóny na konzolích?

Kvůli povaze konzolí nemáme zatím v plánu sezony zpřístupnit na konzolích.

Co se stane se staršími sezóními záznamy sezón?

Se zvyšujícím se počtem sezón nebudeme moci ukládat některá data. Někdy v budoucnu budeme muset odebrat dosažené rekordy z první sezóny. Více informací přineseme později. Toto se netýká sezónních žebříčků, ty budou i nadále archivovány ve hře i na webu.

Jste připraveni?

My se na start nové sezóny ohromně těšíme. A doufáme, že i vy! Už víte, za kterou postavu budete hrát? Využijete "Znovuzrození"? Máte plány pro novou sezonu? Napište nám do komentářů!

Zdroj: Battle.net

Komentáře 55

 1. Glimmer Man

  Oprava: přímo u nic = přímo u nich (myšleno Blizzard)

 2. Glimmer Man

  wstomi: Je v tom marketing. Je totiž třeba, aby hráči hráli – co nejvíc často a co nejvíc pospolu. Protože pak spolu víc mluví o hře, a právě i o jiných hrách a vidí co má někdo jinej a můžou si závidět. No a v momentě, kdy začne nová sezóna a nový patch (tj. je nejvíc hráčů aktivních) s novými věcmi, nabídnete exkluzivní věci, jako třeba vzhled helmy a křídla, který dostanete jako bonus k zakoupení jiný hry. No a sólistovi je to všechno jedno, ale když to vidíš, můžeš to chtít taky a nebo to chceš proto, abys v partě vyniknul a ukázal, že jsi něco víc. A to je silnej motor. Takže dost lidí si to prostě koupí včas a přímo u nic (tj. – žádná provize dalším obchodníkům).

  Proto je, podle mě, diablo koncipovaný záměrně jako multiplayerová hra. Proto jsou tam úkoly, který tě tak nějak donutěj. A taky záměrný bonusy za víc hráčů – lepší magic find a vyšší experience. Myslím, že tahle hra jim slouží k udržení komunity, protože má svojí základnu, ale nemyslím si, že to je stěžejní hra blizardů. A navíc multiplayerová hra trochu prodává i sama sebe. Člověk má snahu přemlouvat svoje známý, ať si to koupí taky.

  Já hraju public. Sice to trvá, než se najde ideální parta, a když se najde, dlouho nevydrží, protože někdo odejde. Ale dá se to. Ideální by bylo mít další tři lidi, co hrajou stejným stylem a ve stejný čas, ale to asi nepůjde…

 3. Tak neco na zamyslenou,, jsou hraci Diabla co si radi hledi sveho a jedou sami,, napriklad muj bratr. A tak nechapu proc nastavily ty ukoly tak , ze je sam neudelas. Ne kazdy je tak druznej natos nekoho pozadat , aby to snim udelal. Co se tyka me tak take nemam nikoho v okoli, kdo by hral Diablo tak casto a ve stejny cas , kdy ho mohu hrat ja. Kdyz vlezu do nejakeho klanu , tak me po case upozorni , ze jsem neaktivni,, ty krave ja neziju Diablem ,, mam ho pro zabavu. A tak se vracim k tem ukolum ,, moc bych chtel rozsireni truhly, ale asi to nedam.

 4. VRSpicz nevim co delam spatne 😀 zkousel sem to podle toho youtubka co si sem hodil a nic neotevre se mi proste zadny portal uz fakt nevim jak na to poradte nekdo pls

 5. Glimmer Man

  wstomi: najdi si to na youtube a pochopíš, že sólo nemáš šanci…

 6. Tak jsem ve fazy , kdy resim jak a zapomoci ceho udelat akt I – V za jednu hodinu. Mate nejaky rady. Zatim jsem v pulce prvniho aktu a uz 15min ubehlo,,, A to beham na koni jak divej 🙂

 7. ahojky kdo poradi?? nevim co ještě udelat v leoric manor mam set i napoveda v knihovne padla nevim co dal nejak sem se zasekla asi sem lama poradte prosim někdo ,je to v IV 9.ukol je poslední:(

 8. ten gift je asi jenom pro jednu postavu ze ? neni moznost si ji udelat znovu ?

 9. Glimmer Man

  Nicolai: S tím giftem nevím, ale myslím, že ne. Setový dungeony jsou přístupný i v normální hře. A byly přístupný i před začátkem sezóny hned po vydání patche.

 10. Prosím Vás, keď hrám sezónu a dostanem Gift od Haedriga, tak môžem ten gift otvoriť aj s normálnou nesezónnou postavou?
  Čo sa týka tých setových dungeonov, sú aj v normálnej nesezónnej hre? ˇ

  ďakujem

 11. Glimmer Man

  VRSpicz: Však stačí zajít do tý knihovny a ono ti vypadne nápověda a zase tak těžký to není. Trefil jsem to napoprvý. Alespoň nějaký vzrušení.

 12. ,,Posléze":
  Těšil jsem se po zkušenostech z PTR na WD Jade v S5…
  Bohužel v novém patchi byly výrazně upraveny časové limity účinků setu…

 13. Zdarec hoši, nejeden z nás určitě řešil SET DUNGEON- kde najít portál…. hodím sem vlákno na YouTube kde to týpek vysvetluje a ukazuje za kazdou klasu, za každý set… mám to odskoušené a je to tam kde říká…
  https://www.youtube.com/watch?v=ck3ASjPn0VU

  na začátku žvání, ale pak to ukazuje… snad vám tím pomůžu- je ot jeden z ůkolů na sezoně

 14. rychle rychle at už je 17:00 🙂

 15. tak najde se místo v partě pro HC ? Nevíte o jakého hráče přicházíte 😀

 16. Glimmer Man

  Relic: nic nezkazíš… ono to jde změnit. Když tam dáš 50lvl žlutej gem, dostaneš 250 inteligence. Když tu samou věc necháš projet kostkou znova s červenejma gemama a zase 50 lvl legendárním, tak se ti těch 250 inteligence přepíše na 250 síly. Stejně tak to časem můžeš projet znova, až budeš mít gemy na 70lvl a ono se ti to zase přepíše a místo 250 budeš mít nově 350. Můžeš to přepsat i slabším legendárním gemem, ale pak ti vlastnost ubyde a to nevím, kterej kojot by tohle dělal.

 17. Dufam ze to tak je… nechcem si doebkat ancient kukrinu 🙂

 18. Relic: Je to podle typu drahokamu, který tam dáš. Když dáš červený, přidá to sílu, když zelený, tak dexteritu, když žlutý, tak inteligenci a když fialový, tak vitalitu. Doufám, že jsem ty barvy nepopletl. 🙂

 19. ako je to presne s tym novym receptom, co presne pridavaju jednotlive gemy npr.na zbran ked tam chcem inteligenciu, ci sa to priraduje podla hlavneho statu?

 20. To jo, ale aby to nedopadlo tak že bude na každý char 50 setů…. Taky jsem hodně doufal v možnosti LoN

 21. Glimmer Man

  tskoda: no, ono každej máme ten humor někde jinde… mě teda bejt úplně marnej, klofat jednoho zombíka 5 minut a u toho bejt třikrát na prkně, zase tak legrační nepřijde.

  Nejlepší řešení by bylo, aby LoN byl opravdu konkurenceschopnej a nebo udělat o hodně víc setů.

 22. O tu prču jak píšete se připravujete ale vy samy. Já nehraju tyhle top buildy, prostě poskládam skilly jak mě baví a hraju. Na nějakej leader z vysoka …. No a že nedávám gr milion mi je jedno. Hraju protože mě to baví a season journey jsem udělal celý i bez těchto top buildů.

 23. jsem myslel ze jak bude vice moznosti vice buildu 😀 diki tema LoN ale bohuzel asi to nenastane prekopaly sety a nektere vylepsily 😀 tak ale zase bude vesmes to same co predchozi sezony pomalu jednotny build pro vsechny 🙁 a ja tak zboznuju cold 😀

 24. Glimmer Man

  blood rayne: lepší prča třeba nastane v případě, když budeš chtít splnit úkol, ve kterým máš zvládnout grift 45 bez jedinýho setovýho předmětu. To je docela zajímavej úkol.

  A nebo můžeš hrát Hardcore. Tam budeš třeba rád, že se dožiješ sestavení toho jednotnýho buildu. 🙂

 25. ach yo jsem cekal lepsi prcu a ne zase jednotny build pro vsechny 🙁

 26. Glimmer Man

  Tak ve svém postu o vyrovnanosti LoN a Tal Rasha setu jsem se mýlil. Jak jsem včera večer četl zprávu o tom, že path už žije, tak tam píšou, že za jeden stack u TR bude 500% damage bonus (nikoliv tedy původně avizovaných 300%) , což dohromady činí 2000%. Tomu se bohužel LoN nevyrovná. Takže moje vysněná kouzelnická proměna asi neklapne. Tak jako by konečně mohl bejt kouzelník konkurenceschopnej, což je dobře. Je to můj oblíbený charakter už od dvojky. 🙂

 27. BaronDevil666

  Glimmer Man ma naprostou pravdu v tom, ze tohle je KOENCNE cesta k tomu, jak zpristupnit mnohem vetsi mnozstvi buildu a udelat v podstate z kazdyho buildu ten, kterej je dobrej a hratelnej. Tohle je za ty roky Diabla asi pro me nejvitanejsi zmena ze vsech. Samozrejme jsem melr adost z datace, z toho, ze konecne padaj legosky a tak, ale tohle je konecne to, co tu hru opravdu zmeni tak, ze nebude jen jeden build a hrajte ho vsichni, nebo mate smulu a krcte se nekde dole.

  A souhlasim i s tou editaci prispevku 😉

 28. a kdo zase veri tomu, ze bude trvat 3 mesice? boze

 29. Glimmer Man

  znížena = snížena

  Chtělo by to udělat funkci, abych mohl upravit vlastní příspěvek… člověk se trochu uklepne a hnedka potom vypadá jako buran, kterej neumím česky.

 30. Glimmer Man

  Sensation: od novýho patche je přepracován jeden dvouprstenový set. Momentálně je úplně k ničemu, ale od patche 2.4 nabídne tu vlastnost, že pokud nebudeš uplatňovat žádný jiný setový bonus, tak ti bude za každej ancient předmět, kterej budeš mít na sobě, zvýšena damage o 100% a pak ještě pár procent zníšena damage, kterou ti někdo bude chtít uštědřit.

  No a mluvíme o tom, jestli bude lepší využít tyhle prsteny a vykašlat se na set, a nebo využívat sety a nepoužívat tyhle prsteny. Je otázka, co bude lepší. Rozhodně ty prsteny nabídnou spoustu zajímavejch buildů a možností, jak postavu hrát a při tom se vyrovnat setovým šablonám.

  No a finta je právě v tom, že ten bonus 100% bude jenom za ancient předměty a ty je blbý poshánět s ideálními vlastnostmi. No a o tom se tu bavíme…

 31. sensation86

  Vubec nevim ocem tu mluvite s tema ancient… ale rad bych vedel diky…

 32. dneska

 33. Season rebirth radikálně mění můj postoj ke hře. Jedu 5. sezónu.

 34. Glimmer Man

  relic: myslím, že do pátku do 100% bude

 35. Glimmer Man

  Každá věc zvedá dmg o 100%. Původně měli opravdu v plánu 800%, ale to by byl masakr a hned to opravili.

  Ale když si vezmu třeba talrasha set, tak se dostanu maximálně za 4 stacky po 300 na 1200%. Což je míň než 1300. Pointa je, že pak si můžu vzít ještě prsteny Focus a Restraint a zvednout to o sto.

  Jenže budu mít na sobě hromadu haraburdí a když si vezmu ohoz, kterej mi poskytně ideální +20% damage, tak nebude problém těch 100% dostat taky.

  Čili plus mínus to podle mě vyjde nastejno.

  Jenže problém je ten, že u tal rasha setu musím kouzlit 4 kouzla, abych se dostal na plnej bonus na pár sekund. Od novýho patche ten bonus zase půjde snad udržet, tak to bude lepší.

  Ale nabyl jsem dojmu, že sety u kouzelníka jsou na styl "udělej moc věcí, abys měl na chvíli nějakej skromnej bonus".

  Chyběl mi set, kterej to vytuní bez podmínek. A to je právě nová možnost "Legacy of nightmare". Velká damage hned a bez blnutí. Čímž jako talrasha ušetřím nějaký místo za zbytečný skilly používaný jen na stacky, takže tam hodím víc podpůrnejch.

  Jediný, v čem je oříšek, bude sehnat všechny potřebný věci ancient a ještě s dobrým rollem.

 36. Kedy nahodia patch?

 37. aha ja myslel ze za kazdy item se zveda dmg o 800% tak sjem napocital 8800% ale asi spatne 😀 ale frost wiznu vyskousim tohle vypada na funny 😀

 38. seraphimSVK

  C0013R keď získaš všetko ancient, tak bude silnejší. Však môžeš mať 11 vecí plus tie ringy ak aj tie do toho platia, tak by to bolo 1300% a to je skoro raz toľko. Keď sa to dobre nakombinuje s +%element dmg na čo najviac veciach, tak to bude veľmi dobré.

 39. milaczech
  Já se vyloženě těším a už teď mám svůj malý plán jak si to rozehrát, snad bude alespoň trošku fungovat. 🙂 http://ptr.d3planner.com/727771535
  jo dobry napad ,ale setove prsteny bonus je predelan z 800 procent na 100 procent za kazdy ancient.Myslim si ,ze to bude slabe ted ,ale za zkousku nic nedas.

 40. Čauky všem. Rád bych předem popřál mnoho úspěchů v nové sezóně.
  Prosím, kdo by měl zájem si zahrát v partě (chci hrát v partě od samotného začátku), tak ať si mne přidá : #2205

  Rád bych poskládal partu před startem sezony + každý člen se hodí i na pozdější společné farmení.

  S pozdravem Blastr

 41. Vzdyt co muze byt lepsi nez nova sezona, novej zacatek, prazdnej stash… K tomu super patch. Co vic si prat. HC forever!!!

 42. u mna su znovuzrodenie a vacsia truhla najvacsie plusy novej sezony.
  i ked nerozumiem preco je mozne znovuzrodit len 3 postavy? opat sa nevyhnem mazaniu pokial si budem chciet zahrat za kazdu postavu :-/

 43. BaronDevil666

  No prinos je hlavne v tom nemazani postav kvuli sezone no. Sem tak nejak myslel, ze to z toho vseho vyplyva 😀

 44. Znovuzrozeni je pridana funkce navic, kterou par lidi uvita, ale mam takovej pocit, ze jediny, co se pri tom prenese, je cas, kterej jste s tou prenasenou postavou odehrali a kterej je u te dane postavy v profilu.

  Rekneme, ze pred zacatkem sezony mate vsechny sloty obsazeny a na sezonu byste tudiz museli jednu (nebo vic) smazat, aby bylo mozny vytvorit sezonni.

  Postup predtim: Pustim hru za postavu, kterou chci smazat, sundam z ni equip, kterej chci zachranit a dam do bedny (kde je na to "spousta"mista :D). Leave a smazat a rozjet sezonni postavu klidne stejneho jmena. Tato bude fungl nova, takze odehrany cas za ni bude nula. Po skonceni sezony se postava prevede a z bedny si pripadne muzu nasadit zpatky veci z bedny, ktere tam cekali (pokud jsou lepsi nebo pokud s tim jeste chci hrat). Pro me vyhodnejsi, pokud mam cas pred sezonou, bo si v klidu vsechno prerovnam a ujistim se, ze se mi s postavou nesmazalo neco, co smazat nechci.

  Pridana moznost: Vyberu postavu, kterou chci prenest. Equip se z ni sunda sam, dostanu ho postou a mam 30 dnu na vyzvednuti, coz znamena v podstate to samy, co predtim – veci skonci v bedne. Postava zacne na lvl 1 paragon 0, zustane ji odehrany cas. Po sezone se postava prevede a z bedny si muzu nasadit veci, ktere tam cekali. Vyhodnejsi, pokud jste nemeli cas na uvolneni slotu pro sezonni postavu. Pak uz zbyva jen modlit se, aby postou prislo vsechno a aby se "nekde" cestou neztratili ty anc ruce s max statama. 😀

  Vytvoreni sezonni postavy se pri vsech zaplnenych slotech zjednodusi, ale to je asi tak vsechno. Pokud si nekdo zaklada na tom, aby bylo videt, ze napr. s DH ma nahrano 2000 hodin celkem, pricemz v profilu ma dva DH, jeden s 200h a druhej 1800h, tak fajn. Jinak to asi zadnej jinej prinos nema.

 45. Třeba pro mě je znovuzrození vítané,všecky sloty na postavy mám plné,mazat nechci,tak obětuji Monka:)

 46. V tom smyslu znovuzrozni nic nehledam. Jen si myslim, ze je to k nicemu. Jiste sezona vzdy zacina od nuly, jen pisu, ze ty odmeny pro me nemaji smysl navic kdyz hraju vetsinou solo. Top hraci?? To jsou jen lidi co u toho sedi 10 12 hodin denne, ty neresim. Ja to hraju pro zabavu, ne nejaky zebricky nebo pety apod. Pro me je sezona bohuzel k nicemu, kazdy 3 mesice zacinat znova? Ne diky. Sezonu rozjedu opravdu jen kvuli stashi, pokud uvidim ze to bude trvat dlouho, kaslu na to. Expit znova paragony, delat hellfire amulet, bounty atd atd. Uz fakt neeee.

 47. Glimmer Man

  Zmener: Pro každou postavu byl vybranej set, kterej je buďto novej (ve svý šestidílný podobě) a nebo zásadně poupravenej. A tento set je součástí odměny. A je na tobě, jak s tím naložíš. Můžeš ho hned rozbít u kováře a dál si hrát co chceš. Tak jako tak, ancient verze s dobrým rollem to stejně nebude, takže budeš muset jako všichni ostatní najít něco lepšího.

  Smysl ve znovuzrození je akorát ten, že budeš mít hrdinu stejnýho jména. Nic víc v tom nehledej.

  Hlavní smysl sezóny je podle mě ten, že všichni začnou od nuly a jde o to, kam se až dostaneš. Problém bude ten, že top "hráči" se za tejden dostanou tam, kam se tobě normálně dostat nepodaří ani za celou sezónu. Ale ignoruješ-li žebříčky, tak to právě zatraktivnili odměnama, který budou asi zajímavý a do budoucna ještě zajímavější.

  Proč ne. Já se těším. Začnu rezatou barbarku a zrovna mám v plánu z ní udělat skákačku s novým setem. Nemám chuť hrát dvě zavedený barbarský šablony (WW a HOTA). Hraju si po svým.

 48. Muzu se zeptat uplne normalne. Ze jsou ty sety jako odmena jsem moc nepochopil a prijde mi to trochuz vlastni. Napr u barbara nebo dh dostat set, ktery je pro me naprosto k nicemu. Hrat skakajiciho barbara? To fakt ne.

  Pokud se tedy se znovuzrozenim neprenese paragon, co je logicke v cem je teda smysl? Abych mel stejne jmeno postavicky? Jestli ano, tak to me fakt rozesmalo. Tato funkce je dalsi pro me nesmysl.

  Jinak sezonu rozehraju a uvidim, jak rychle se da ziskat odmena ve forme dalsiho slotu stashe. Jinak sezona pro me pro me nema vyznam. Ty transmogy, peti a ruzny barvicky me vubec nelakaji.

 49. BaronDevil666

  Zmener: Teda… Sorry, ale fakt nevim, jak se na tohle muzes zeptat 😀

  Je faktem, ze to v clanku neni receno uplne doslova, ale stejne – mluvi se o tom uz vic jak dva mesice a rozebira se to porad dokola. Snad jedine ze bys nasel nejakou stranku o D3 az ted.

  Kazdopadne: Ne, neni pro celou sezonu jen jeden set (dropujou uplne vsechny), jen z tech odmen dostanes jen jeden konkretni, kterej je pro tu sezonu urcenej jako odmena.

  Se znovuzrozenim se, logicky, NEPRENESE paragon. Sezona je oddelena uz od prvni sezony od normalni hry az do jejiho skonceni (sezony). Zacinas tam od lvl 1 a paragon 0. Kdyby se paragony prenasely, byl by to pravej opak smyslu ssezony.

  Jinak ja sezonu pojedu. Ne ze by me enjak zasadne lakala, ale spis kvul vetsi bedne. S tou bojuju uz od zacatku a popravde mam dojem, ze i zvetseni o dalsich 5 slotu bude malo, ale lepsi nez dratem do oka.

 50. Nechapu to s tema setama. Tzn ze kazda postava bude mit jen jeden set v teto sezone. Muze mi to prosim nekdo vysvetlit. Taky by me zajimalo, jestli se znovuzrozenim prenese i paragon. Pokud ne tak fakt nechapu v cem je smysl.

 51. jen tak pro zabavu 😀 jinak nic vetsiho neplanuji 😀

 52. Já jsem spokojený. Sezónu nepojedu a na GR si budu v klidu testovat, upravovat buildy a porovnávat dosažený GR s botama na S5.

 53. Určitě funkce Rebirth..

 54. Já se vyloženě těším a už teď mám svůj malý plán jak si to rozehrát, snad bude alespoň trošku fungovat. 🙂 http://ptr.d3planner.com/727771535

 55. hmm nechystam se ji hrat, i kdyz tohle je konecne lepsi smer kterym by se sezony meli ubirat narozdil od tech predchozich…btw za dokonceni conquestu nejsou odmeny?

  Přidat komentář