Patch 2.6.7a

Společně s oznámením devatenácté sezóny přišel i patch 2.6.7. Blizzard před vydáním sezóny stále pracuje na vybalancování některých věcí a proto vydal patch 2.6.7a.

O tomto kroku informovala Nevalistis, opět na na oficiálních fórech.

Vydáme drobný update pro patch 2.6.7, dojde k němu před startem 19. sezóny. Bude řešit některé problémy s vybalancováním, ale nevyřeší všechny. Není dost času, který by QA oddělení potřebovalo na otestování a vydání na všechny platformy. Budeme i nadále pracovat na balancování, budeme k tomu využívat komunitní zpětnou vazbu. Dalších patchů se dočkáte v průbehu roku 2020.

Předměty

 • Lamentation
  • Zvyšuje poškození Rend o 100 % – 150 %.
 • Shield of Fury
  • Benefit z tohoto předmětu se stackuje až 20krát.

Opravy chyb

 • Patterns of Justice
  • Opravena chyba, kvůli které útok s runou Rush Flurry nebenefitoval ze 6-Piece bonusu pokud jste používali Tempest Rush (pouze na PC).
 • Fjord Cutter
  • Opravena chyba, která způsobovala, že veškeré poškození do zpomalených (slowed) a podchlazených (chilled) nepřátel bylo zvýšeno. Správně má být zvýšené poškození pouze u Seismic Slam.
 • Won Khim Lau
  • Opravena chyba, která způsobovala, že Epiphany spustilo teleport při kouzlení Tempest Rush (Electric Field), když jste měli nasazený Won Khim Lau.

Víme, že i další věci potřebují pozornost, např. Rathma Necromancer, Bazooka Wizard, nebo obecně Demon Hunter (týká se to i dalších postav, ty budem upravovat v budoucích patchích). Nejsme připraveni vydat úpravy na těchto frontách, stále procházíme zpětnou vazbu, experimentujeme a upravujeme budoucí řešení. Dávejte nám prosím vědět, ale konstruktivně.

Dále diskutujeme o prodloužení budoucích PTR, abychom mohli přidat další setové předměty. Jeden týden prostě není dostatečně dlouhá doba, upravíme to.

Udělat komunikaci více mobilní a pružnou zabralo spoustu času, děkujeme vám za trpělivost. Doufáme, že je to dostatečným důkazem, že děláme na tolika věcech, na kolika jen zvládáme a jak nejrychleji zvládáme. Jsme nadšení ze Sanctuary a jejich obyvatel, děláme co je v našich silách, aby Diablo III bylo skvělé jak jen může být.

Zdroj: Battle.net

Komentáře 11

 1. zdravim, nevi nekdo cas spusteni diabla 3 sezona 19 na konzoli?

 2. Tak či tak .. si to dneska rozjedu tu 19.sezonu a zahraju .. a uvidíme, jak dlouho mě to udrží … 🙂 jestli víkend, týden, měsíc .. 🙂 podle mě asi 3 týdny, pak přejdu na poe 3.9 bude tam něco jako marauder set totemák 😀

 3. Patterns of Justice
  Opravena chyba, kvůli které útok s runou Rush Flurry nebenefitoval ze 6-Piece bonusu pokud jste používali Tempest Rush (pouze na PC).

  Super!! ja na to hned na PTR vletel, ze to bude dobrej DMG mazec při 100 stackách a zdálo se mi, že to nejak nefunguje…tak už vím proč 🙂

 4. Dark_Deamon

  – Dále diskutujeme o prodloužení budoucích PTR, abychom mohli přidat další setové předměty.
  Nepoučitelní…

  – Jsme nadšení ze Sanctuary a jejich obyvatel, děláme co je v našich silách, aby Diablo III bylo skvělé jak jen může být.
  Toto je vtip roku.

  • dawemorraless

   Quin dělal na Blizzconu pruzkum a údajně snad na tom podle něj dělá jeden jedinej týpek…..

 5. SoulCrusher

  tak nakoniec aspon v niecom pocuvaju komunitu (ad lamentation)

 6. miroslovakia

  som niekde čítal taký vtip,že “ Diablo 3 “ dostane patch s menom Diablo 4 🙂

  • ale tento patch je na to aby pridal kopu nepodstatnych somarin 🙂 a odradil vernych fanusikov znacky.

   • miroslovakia

    si to prečítaj celé a znovu a porozmýšľaj čo je tým vtipom myslené 🙂 nejaké záplaty na “ Diablo 3 “ nikoho nezaujímajú

    • Oni se zase zajímat začnou… tak půl roku před vydáním Diabla 4. To se s těmi záplatami najednou trhne pytel 😀 a witek je nebude stíhat všechny překládat.

    • neboj sa ja som to pochopil. bohuzial . a ze na tom vtipe je kopa pravdy.

  Přidat komentář