Váš build jste dotáhli k dokonalosti. Vaše skilly jsou perfektní a vybavení, které nosíte, jste získali pobitím tisíců démonů. Ale takové vítězství neodpovídá na nejdůležitější otázku:

Vy a váš druh Nephalem, kdo z vás dvou by zvítězil v boji proti sobě?

Diablo 3 PvP Brawling

Rvačky

V Diablu 3 je boj hráče proti hráči (player vs. player) možný díky brawling systému, tedy systému rvaček. Pod pojmem rvačka se myslí jakýkoli boj jednoho hráče proti hráči nebo více hráčů proti sobě navzájem.

Diablo 3 PvP Brawling

Styl boje

Můžete se rvát s dalšími členy vaší party, buď jeden na jednoho nebo formou všichni proti všem, abyste ukázali svou dominanci.

Jsou tedy dvě možnosti:
 – 1 vs. 1
 – všichni proti všem – maximálně 4 hráči

Diablo 3 PvP Brawling

Jak na to

Pokud se opravdu chcete rvát, pak si promluvte s NPC postavou jménem Nek the Brawler (viz obrázek vpravo). Najdete ho v každém městě ve všech aktech nedaleko waypointu.

 

Diablo 3 PvP Brawling

Speciální lokace pro rvačky

Nek vás provede portálem na ideální místo pro každou správnou rvačku – The Scorched Chapel, je to rovinka, kde je potok, zděný kostel a hřbitov se spoustou volného prostoru. Každý člen vaší party vás může po rozhovoru s Nekem do The Scorched Chapel následovat. Nikdo jiný než členové vaší party váš sem následovat nemohou a i ti si musí s Nekem promluvit, aby potvrdili, že se chtějí rvačky zúčastnit.

Ve rvačkách se neumírá

Diablo 3 PvP Brawling

Ve rvačkách nikdo doopravdy neumírá, což vám Nek rád vysvětlí. Ani postavy na Hardcore se nemusí ničeho bát, smrt není v žádném případě trvalá.

Při snížení HP pod nulu se objevíte na území The Scorched Chapel znovu a nebo vás soupeř může oživit.

Neztrácíte ani durabilitu na vybavení a v okamžiku, kdy opustíte území portálem a vrátíte se zpět do herního světa, nemá nic, co se událo v The Scorched Chapel vliv na vaši výkonnost proti hordám démonů – i když možná si teď více věříte.

Zdroj: Battle.net