PTR s osmnáctou sezónou již brzy?

Na Redditu se lidé začínají ptát, kdy skončí sedmnáctá sezóna. Stejné dotazy dostáváme i my. Na Redditu se pohybuje i komunitní manažerka Nevalistis.

Jako vždy zopakovala, že dají vědět nejméně 14 dní před koncem sezóny. Na tom by nebylo až nic zvláštního. Jeden z Redditorů se jí zeptal, zda může prozradit, co bude tématem pro následující sezónu. Odpovědí mu bylo akorát strohé:

PRT bude již brzy.

Zdroj: Reddit

Náš odhad? Blizzard nenasadí novou sezónu proti startu World of Warcraft Classics, které má plánované spuštění 27. srpna. Tudíž oznámí konec sezóny během následujících dnů, spustí PTR, sezóna skončí konem na přelomu července a srpna. Poté bude několik dní pauza, nová sezóna začne první týden v srpnu. Necelé tři týdny by měly stačit k pohodlnému dokončení Season Journey. Dalším argumentem podporující výše napsané je, že by 18. sezóna skončila na přelomu října a listopadu a hráči by měli volno na Blizzcon, na kterém se očekává oznámení Diablo 4.

Komentáře 9

 1. Jakou z predchozich sezon bude ta 18. reskinem?

 2. BaronDevil666

  Copak sezona… Ale jak tu nekdo zminl ten immortal – nedavno vysla v Cine hra, ktera je v podstate D: Immortal. Stejny skilly, stejny classy, stejne udelany (podle tech prvnich gameplayu z blizzconu) a necekane tot am produkuje Netease. No… A dokonce i Cinani si stezujou, ze je to prisernej pay to 2 win. Ze je to nehratelny bez placeni atd. (Slyseno cca pred tejdnem na Rykerovo kanale).

  • Psal jsem na FB, na web mi to nepřišlo důležitý.

  • To bude Raziel, ale ten není od NetEase ale Tencentu, vlastníka Riot Games a Epic

 3. A to, že by sezóna skončila aby hráči měli volno na Blizzcon mi přijde trochu mimo. A představení Diabla 4 jako scifi. Celý ten humbuk kolem francouzské pobočky, kteří údajně viděli Diablo 4 se mi moc nezdá. Nedivil bych se, kdyby to vypustili aby podpořili nákup akcií jak se tu někde psalo že jsou teď doporučované ke koupi.

  • Ještě ani nebyly schopný vydat Diablo immortal a to jde o pouhý reskin jiné mobilní hry. Možná že nám na Blizzconu oznámí, že je Diablo immortal konečně hotové a že si ho už můžeme zahrát 😀

   • Dark_Deamon

    Jj, že jsme měli rok na to, aby jsme si koupili mobily 😀

 4. Zlatý voči. Pokud si pamatuji, tak vždy trvali tři měsíce plus minus pár dní. Poslední dobou spíš plus týdny. Sedmnáctá sezóna by správně měla končit 18.srpna. Řekl bych, že jí protáhnou až do září.

  Přidat komentář