PTR s patchem 2.6.9 odloženo

Dvacátého prvního května mělo být spuštěno PTR, na kterém měli lidé otestovat patch 2.6.9. Bohužel došlo k neočekávaným problémům vedoucím k odložení testování.

O odložení informoval PezRadar, nový komuniťák, na oficiálních fórech.

Pár informací ohledně PTR. Objevili jsme pár problémů a musíme je dát k otestování našemu QA. Chceme si být jistí, že je na našem konci vše v pořádku. PTR dnes nebude spuštěno kvůli těmto dodatečným testům.

Budeme vás i nadále informovat ohledně novinek z PTR, ale vypadá to, že bude spuštěno až příští týden. Omlouváme se za zmatky a zdržení. Vážíme si pomoci i zpětné vazby.

Zdroj: Battle.net

Komentáře 4

  1. Tak jsem si zkusil nové sety, jestli nebude zásadní posílení bude to celkem o ničem.

  2. Docela bych uvítal, kdybych si ve hře mohl zjistit pozici na GR solo, stačilo by číslo. Mám všeho dost a je to pro mne silná motivace. Abych se dostal do první tisícovky žebříčku, mně vždycky kousek chybí a hráči by to myslím uvítali:) . Možná mně dáte odkaz, kde to hledáte. Diabloprogress je nevyhovující. Díky za odpověď.

    • Ještě bych to doplnil, už několik sezón se opakuje to, že nejlepší věci mně padnou zhruba na konci první třetiny sezóny. Kolik materiálu už jsem nacpal třeba do amuletu je neskutečné a nemám ani ancientní, to co padlo a padá jako ancient, je nepoužitelný šrot. Zřejmě mají politiku přídělu na sezónu a to je špatně. Něco by s tím mohli udělat.

  3. áá prisly na to, ze bone spear set uz mame, tak ho predelavaj 🙂

  Přidat komentář