Sebastian Stępień přechází do Blizzardu

Nyní již bývalý kreativní ředitel z polského herního studia CD Projekt Red přechází pod Blizzard. Této změny si jako první všiml uživatel fóra ResetEra, který si všiml změny na profilu Sebastiana Stępieńa na sociální síti LinkedIn. Na jeho LinkedIn je teď jeho pozice kreativní ředitel v Blizzard Entertainment.

Že vám jméno Sebastian Stępień nic neříká? Našli byste ho podepsaného na různých pozicích pod herními skvosty ze série The Witcher a pod stále vyvíjeném RPG Cyberpunk 2077. V CD Projekt Red strávil doposud 13 let a zdá se, že bude i nadále pokračovat, jelikož na jeho profilu si můžete všimnout, že je kreativním ředitelem v CD Projekt a zároveň kreativním ředitelem v Blizzardu. Což je poněkud divné, navíc to umocňuje fakt, že ani jedna ze společností neučinila žádné oficiální prohlášení.

Nabízí se otázka, proč takto krkolomný souběh dvou zaměstnání a na jaké hře bude Sebastian Stępień v Blizzardu pracovat. Vcelku logicky, vzhledem k dosavadním zkušenostem, se nabízí varianta, že se bude podílet na nově vznikajícím, leč neoznámeném, Diablo 4.

Zdroj: ResetEra, Gamerevolution, Kitguru

Komentáře 0

  Přidat komentář