Silence v jiné hře má vliv na Diablo 3

Nevybíravý jazyk vám může dočasně zabránit ve vytváření Diablo 3 her.

Pouštíte si rádi pusu na špacír při hraní např. Overwatch nebo Heroes of the Storm? Pak byste měli zpozornět. Není tajemstvím, že toxičtí hráči dostávají v lepším případě silence, ztlumení, a nemohou psát do chatu a využívat ingame voice chat. A právě tento silence má jeden nepříjemný vedlejší efekt.

Někteří hráči si na oficiálních Diablo 3 fórech stěžují, že bez zjevného důvodu nemohou vytvářet nové hry, stěžují si např. hráči vystupující pod nicky Jupiter a Emperor. V jednom z vláken se objevila MissCheetah, která objasňuje problém mající vliv na Diablo 3:

V současné chvíli je ve hře bug, hráči, kteří dostali Silence v jakékoliv hře nemohou vytvořit hru v Diablo 3. Vývojáři o bugů ví už od poloviny října minulého roku. Je komplikovaný a je zapotřebí více týmů, aby došlo k opravě. Bug postihuje celý Battle.net účet, ne jen Diablo 3.

Je mi to líto, ale musíš vyčkat na vypršení Silence.

Takže opět nezbývá než jen zopakovat: Play nice, play fair.

Komentáře 7

  1. angelonewarrior

    pokial to Blizzard posudzuje tak ako je dneska dobrym zvykom, cize nespravodlivo a nelogicky, potom je to velke minus pre fungovanie Battle.netu. ale co ja viem, ja tam nie som.

  2. Zajimava zprava zíííív….uz by to chtelo ctvrtletni update D4

  Přidat komentář