Soutěž o DVA kódy Diablo 3: Eternal Collection (Nintendo Switch)

Zvažovali jste koupi Diablo 3: Eternal Collection pro Nintendo Switch? Nemůžete si jej z jakýchkoliv důvodů koupit? Pak pro váš máme pro vás soutěž o DVA kódy Diablo 3: Eternal Collection. Kódy do soutěže poskytl Blizzard.

Ale kódy nedáme jen tak 🙂 Jediné, co musíte udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jaké čtyři bonusy jsou obsahem Diablo 3: Eternal Collection pro Nintedo Switch?

Nápovědu hledejte u nás na webu. Odpovědi posílejte nejpozději do 15. března 2019 19:59:59 hod. na adresu witekcz@diablofans.cz. Do předmětu uveďte „Diablofans Nintendo Switch“ (bez uvozovek a bez diakritiky) a do těla e-mailu připište přezdívku, kterou používáte zde na webu. Z došlých správných odpovědí vybereme dva šťastlivce a 15. března večer jim na fóru přes soukromou zprávu pošleme kód.

Pravidla

 1. Soutěž pořádá společnost web www.diablofans.cz.
 2. Soutěž končí 15. března 2018 19:59:59.
 3. Zúčastnit se můžou registrovaní čtenáři webu Diablofans.cz. Na věku nezáleží.
 4. Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné.
 5. Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel nebo organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného, nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry, případně jednání, které není fair play nebo není založeno na dovednostech soutěžícího dle soutěžních pravidel.
 6. Účastí v soutěži, konkrétně zadáním kontaktu, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.
 7. Zároveň účastník soutěže vyjadřuje zadáním kontaktu svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem zaslání výhry. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže.
 8. Účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a soutěžního textu v rámci vyhlášení výsledků soutěže.
 9. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách www.diablofans.cz.

Kódy poskytl Blizzard.

Komentáře 5

 1. GL vsetkym ;))

 2. Omlouvam se za dotaz mimo tema. Uz se vi datum vydan te saskarny na mobily?

 3. Snad vyhraju 😀
  Gl everyone

 4. Díky za soutěž 🙂

  Přidat komentář