Westmarch – První náhled bestiáře

Po poražení Diabla vstoupil svět lidí do doby naděje a prosperity.
Namísto toho, tato událost přitáhla bytost nesmírné síly, zlověstnější než jakýkoliv démon, Malthaela.

Po získání Black Soulstone, který byl ukryt na tajném místě se anděl smrti přesunul do Westmarch, vojenského a obchodního centra na západě. Na tomto místě se poprvé setkají udatní hrdinové s jeho armádou tvořenou děsivou kombinací jeho příšerných posluhovačů a hrozivých výtvorů.

Death Maiden

Po Mathlaelově zmizení pověřil Angiris koncil jeho nejvěrnějšího, Urzaela, aby ho vyhledal a přivedl zpět. Urzael, doprovázen sektou Malthaelových nejvěrnějších následovníků se vydal hledat svého pána. Už nikdy se nevrátili.

 

 

 


 

Executioner

Tato monstra bývala kdysi nechvalně proslulými zločinci z Westmarchu, vytaženými z těch nejhorších městských žalářů. Jeden horší než druhý: bezcitní vrazi, kteří povraždili nespočet můžů, žen i dětí. Malthael je přivedl zpět k životu ve formě, která se hodila k jejich zvrácené a bezcitné duši a vytvořil z nich tak perfektní nástroj zabíjení.

 

 


 

Exorcist

Všichni znají reputaci exorcistů z Westmarchu, spirituálních válečníků, kteří se specializovali v odstraněňování posedlosti démony. Zpravidla se pohybují v temnotě, zahalení v magických pláštích černých jako noc a odstraňují démony přebívající v posednutých osobách. Poté, co je Malthael proměnil, se pohybují po světě v jejich nelidské podobě a vyrvou duši z těla komukoliv kdo jim přijde do cesty.

 


 

Ghastly Seraph

Ani jsem Serapha nezaregistroval a najednou se ta hromada nateklého masa neslyšně vznášela přimo u mě. Když jsem se konečně vzpamatoval, nemohl jsem se hnout. Připadal jsem si jako bych se probudil do své nejhorší noční můry. Podíval jsem se dolů a spatřil jsem úponky energie, jak se omotávají kolem mých nohou a v tu chvíli jsem si uvědomil, že to není strach, ale Seraphova magie díky které se nemohu pohnout.

 


 

Revenant Archer

Díky tomu, že Malthael okouzlil tyto nemrtvé schopností vycítit živé, nejsou závislí na svém zraku a neexistuje místo kde se dá před nimi schovat. Jejich nevidoucí pohled Vás najde skrz kámen, dřevo, dokonce i zem. A jakmile Vás jednou najdou, nikdy neminou.

 

 


Revenant Shield Guard

Kdysi bývali osobní gardou krále Justiana IV. Svou pozici si zasloužili díky vyjímečným bojových schopnostem a statečnosti. Doprovázeli svého krále na každém kroku a už z dálky byly nepřehlédnutelní díky své blyštivé ozdobné zbroji, vyrobené těmi nejlepšími kováři Westmarchu. Nejvíce působivé byly však jejich štíty, které neomylně sloužili k ochraně jejich krále.

 

 


Revenant Soldier

V hrůze jsem sledoval jak byl strážný zasažen magií Death Maiden. Slyšel jsem jeho děsivý křik, dokud se jeho maso úplně nerozplynulo a zůstala pouze kostra obalená ve zbroji s napůl odpadlou čelistí. Náhle začala kolem jeho kostí vířit modrá mlha, která se pomalu formovala do podoby nového těla. Až když jsem mu zasadil poslední ránu, jeho tělo explodovalo a zůstala pouze hromada brnění.

 


Shadow of Death

Dotkl se mě stín a můj zrak zahalila temnota. Ta ustoupila bledému světlu, které oslabilo mou sílu. Z posledních sil se mi však podařilo se ubránit a barvy znovu zaplavili mé oči. Stín se vznášel přímo přede mnou a já ho probodl kopím.

 

 

 


Summoner of the Dead

Když jsem poprvé stanul tváří v tvář Vyvolávači, byl obklopen nemrtvými a vyvolával další. Začal jsem si jimi prosekávat cestu, ale za každého poraženého se hned na jeho místě objevil nový. Jejich počet se zdál byt nekonečný, ale když jsem zabil vyvolávače, ostatní vyvolaní nemrtví se rozpadly v prach.

 

 

 


War Beast

Malthaelův vliv poznamenal jak lidi, tak zvířata. Dokonce i psi, dříve krotcí a přítulní, byly transformování v divoké hrozivé stvůry, které v ulicích loví ve smečkách a svou kořist hladově trhají na kusy. Viděl jsem, jak jednomu vojákovi trhali končetinu po končetině. Když přestal křičet, rozběhli se ke mně.

Komentáře 13

 1. Krásně zpracovaný článek jen tak dál :3

 2. Pěkná partička temných potvor. Srdce každého milovníka RPG musí zaplesat při pohledu na obrázky. Taky díky za kvalitní zpracování článku.

 3. konečně to bude vypadat jako diablo 🙂

 4. KUFI + nitro: Musel jsem ty vase komentare skryt, protoze ta videa unikla s predstihem a nelegalni cestou. Blizzard si nepreje, abychom tu meli odkazy na veci, ktere neplanovane nekdo zverejnil na internetu. Snad to vezmete sportovne. Delam jen co musim 🙂

 5. Smrtonoška

  Nazdárek lidičky 🙂

  Tak ten datadisk vypadá velice slibně, ještě by mohli oznámit pár novinek a hurá na to 🙂

  S pozdravem!

 6. Uz se tesim az rozbiju šik tech nemrtvejch štítonošů. Ten summoner je taky libovej.

 7. aneb vezmeme vsechny moby,ktery uz mame,flakneme na ne jinou texturu a voala,mame novy moby…

 8. SoulCrusher

  10 bodov za exorcistu

 9. Ghastly Seraph=malý Azmodan

 10. Opět nádherně zpracovaný článek,nezbývá mi než poděkovat a přát více…… 🙂 Díky.

 11. Ten war beast vyzera celkom slusne 🙂

 12. Ty příšery mi nahánějí hrůzu. Už se nemůžu dočkat, až se s nimi utkám v boji.

 13. shadow of death budu zas duchovia co budu uchodit cez steny? :-/

  Přidat komentář