21. sezóna: Dvojité bounty bedny

Blizzard aktivoval dvojnásobné bounty bedýnky a to až do konce sezóny. Bohužel se to neobešlo bez bugu.

Pokud vám chybí materiál z Bounties, nebo chcete udělat 50milionový Conquest, máte unikátní příležitost. Až do konce sezóny je aktivní buff, který vám za každý splněný akt dá ne jednu, ale dvě bedny.

Zdravím všechny

Od 10. srpna 17:00 až do konce 21. sezóny budou všechny Horadric Caches za splněné bounty budou zdvojnásobeny. To znamená, že za každý splněný akt získáte dvojnásobek odměn. Pro připomenutí:

Bonusová bedna reflektuje obtížnost.
Odměny v bedně nejsou upraveny. Počty odměn uvnitř bedny nebyly upraveny.

Bonusová bedna za Challenge Rift není ovlivněna, jedná se o zcela jinou bednu.

Kromě toho bychom rádi upozornili na prodloužení PTR před startem každé sezóny. To znamená, že sezóny budou prodlouženy. Dvoutýdenní PTR umožní komunitě otestovat novinky a týden navíc před vlastním zahájením sezóny nám umožní náležitě implementovat změny a zpětnou vazbu. Záměrem je implementovat co nejvíce ze zpětné vazby a dát nám dostatek častu vše náležitě otestovat, než bude patch nasazen na ostré servery.

Ještě jednou děkujeme.

Zdroj: Blizzard

Bohužel se dvojnásobné bedny neobešly bez bugu. Někdy se totiž stávalo, že hráči nedostali slíbenou druhou bednu. Bystřejším hráčům neuniklo jádro problému a dokonce přišli na dočasné řešení.

Pokud byli ve hře a u komunitního buffu bylo napsáno „Periodically your character will be infused with an elemental power.“ bonusovou bednu nedostali. Viz screenshot níže.

Ale když u komunitního buffu byla ještě navíc větička „Receive twice as many Bounty Chache Bags.“ bedýnky dostávali tak, jak bylo původně zamýšleno.

Nezbývá tedy než počkat na opravu od Blizzardu a do té doby si musíte kontrolovat, zda se vám u komunitního buffu ukazuje věta navíc.

Za poskytnutí screenshotů děkuji Yerzimu, kolegovi z klanu.

Komentáře 8

  1. Jen dvojité? Čekal bych je minimálně šestnáctinásobné.

  2. To je sice hezké, že jsou v odměně 2 truhly, ale mám pocit, že nyní získat nějaké dobré lego je mnohem těžší. Mám pocit, jako by na začátku sezóny byla větší šance a nyní horší. Takže jaký smysl má chodit bounty, když použiji několik desítek změn jednoho lega a nic z toho pořádného nevyjde? Je to akorát ztráta času. Alespoň to tolik neštve, když se materiál získá za poloviční čas.

  3. Aj dva Infernal Machine padajú z každého zabitého Keywardena

    • Torment 16: 100% chance of 3 machines and 25% chance of 4 machines. To nebude díky buffu

      • Aha, dik za vysvetlenie a sorry za moju mylnú info. Bounties davam na Torment 16, tak je to tým, preto mi padajú az 3 Infernal.

  4. Me by spis zajimalo jak to vypada s opravou tabulek Greater riftu, kde to uz nekolik dni nezapocitava nove rekordy…

  5. ty jo Yerzy, koukej, jsi slavnej, jsi na internetu! 😀

  Přidat komentář