Challenge Rift #32

V třicátém druhém Challange Rift bude vaším úkolem zvládnout mága ve Vyr’s Amazing Arcana setu. Na splnění máte 5 minut a 20 sekund.

Komentář: Blizzard opět našel nové dno vybrané postavy do Challenge Rift. Na netu se dají najít desítky funkčních Archon buildů, ale tenhle… radši bez komentáře. Stačilo by, kdyby vylosovaný ChR zkontroloval někdo z Blizzardu tím, že jej vyzkouší, zda se v buildu nevyskytují naprosté nesmysly jako např. chybějící gemy, sklabu kouzel a jejich synergii s vybavením atd. Takto se z toho stává soutěž trollů, kdo vymyslí stupidnější build a povede se mu dostat jej do týdenního výběru. Vzhledem k tomu, že se jedná už o několikátý takovýto kiks, pošleme zpětnou vazbu Blizzardu.

Komentáře 5

  1. Napotreti za 5:08. Jiste, ten build neni kompletni, nejsou ani wristy ani gemy a amulet je vcelku zbytecny, ale jinak co se tyce spellu a zbytku gearu, respektive kostky, je tam „temer“ vse. Byli zde opravdu o dost horsi zvrhlosti. Bohuzel kamen urazu v tomto pripade je spise pekelne narolovany rift, ani jedno patro moc nepomuze. Pokud mohu trochu poradit je to v elitach, prvni dva pokusi, minuta skluz. Treti pokus jsem si trochu pamatoval elity a rozvrhl si je kvuli ingeomu a s trochou stesti se povedlo. Tak zarvete, praste pesti do stolu a znova….. vzdyt vas to bavi 🙂

    • Pěstí do stolu v žádnym případě, už tak drží jen na dobrý slovo 🙂

      • Já tedy nevím, ale měl jsem to na první pokus za 4:35, neříkám že to byl skvělý čas a nejlépe postavený build, ale šlo to zahrát bez problémů… 🙂 Sic nechápu jak to tam nějaký magor mohl dát ještě za poloviční čas než já 😀

  2. Joohooohooo tak tohle je zase jízda, jeden pokus a vypl jsem to 😀

  3. BaronDevil666

    Tenhle CHR nema smysl komentovat, protoze spsat to, co je na nem vsechno blbe by bylo na slohovou praci. Moje uznani ma kazdej, kdo to da solo.

  Přidat komentář