Devatenáctá sezóna – problém s partami

Od začátku devatenácté sezóny trpí hra obrovskými problémemi s vytvářením partiček.

Hráči nemohou posílat pozvánky z důvodů, že druhá strana se jim jeví jako nesezónní, pozvánka okamžitě po odeslání vyprší a další.Před třemi Matthew Cederquist, Game Producer, potvrdil vydání fixu, který měl spoustu věcí opravit, bohužel nestalo se tak.

V neděli v brzkých ranních hodinách se GIJoe ve zcela nesouvisejícím tématu zeptal, kdy už bude konečná oprava. Matthew Cederquist i tak odpověděl:

Pracujeme na tom.

Oprava zdá se být těžší, než na první pohled mohlo vypadat. Snad se jim to povede již brzy.

Komentáře 10

 1. Jenom můj dotaz k tématu, že se špatně zakládají party. Celá hra je prošpikovaná boty a většina part jede tak, že má na riftu a bountys puštěného bota. Nevím jak ho spouští, možná ho spustí a má v programu „pozvánku“ do party a Blizzard se jim to snaží znepříjemnit, těch botů jsou ve hře hromady a bohužel to dělají šmejdi, hráči jim říkat nebudu.

  • A dotaz zní jak?

   • Chtěl jsem vědět, jak se nasazuje bot do hry, zda se Blizzard nepokouší zlikvidovat boty tím, že by ho majitel nasadil a bot by nemohl vytvořit párty.
    Hráči na čele tabulky mají velmi vysoké levely legendárních gemů a docilují toho při skupinových GR ahráči dělají botovi v podstatě support. Možná aktivují bota a ten třeba pozve naprogramované hráče do hry a Blizzard se to snaží nějakým způsobem eliminovat.
    Nebo hraji rift, v čele běží pravděpodobně bot, neotvírá truhly, nesbírá bonusy, doběhne sám do konce, zabije bose a naprosto sobecky bez ohledu na ostatní okamžitě uzavře rift. Zkoušel jsem počkat a mít připravené časové bonusy, zabil jsem bose a čekal. Hráčí jsou za chvilku u mne a pravděpodobný bot se vůbec neobtěžuje teleportovat a posbírat drop, program to asi neumí. Třeba po skončení bountys mu trvá dost dlouho, než zmizí ze hry, jakoby čekal až zůstane sám.
    Vidím na bountys, když jsem se teleportoval k“hráči“, který už dlouho plní jeden úkol a tam pobíhá sem a tam na jednom místě bot. Hodím hlášku do party že je to bot a dám kick, následuje dost často „failed“, to znamená že hráč si pustil bota, jede na dvou PC a nechce ho vykopnout, tedy musel ho nějak spustit a další a další poznatky, to by bylo na osobní diskuzi. Mám podezření, že se Blizzard snaží nějakým způsobem eliminovat vytváření skupin botem a že se nemusí jednat o chybu. Pochybuji že by řekli, snažíme se eliminovat boty a zatím se nám to nedaří a tak napíšou obecně, že na odstranění chyby se pracuje. V partě je vyšší mf a poctiví hráči jsou akorát nasr..í.:( Domnívám se, že se nejedná o chybu a zajímají mne zkušenosti a názory ostatních na moje podezření.

   • Dodatek – probíhá soudní řízení a „tvůrci“ Buddyho zřejmě mají velký problém. Nedali náhodou ze msty program veřejně k dispozici, aby rozbili hru? Naprostá většina veřejných her mně připadá, že v ní jede bot.

 2. SoulCrusher

  no ono to preto tak skoro nebude lebo podla vsetkeho maju na cele D3 nasadeneho len jedneho programatora. A ten nestiha pripravit a otestovat ani poriadne dalsiu sezonu. Preto vyhlasenie, ze medzi sezonami zdvojnasobuju pauzu a podobne.

  • Quin pronese nějakou sarkastickou poznámku a půl komunity to bere jako fakta. Boha, lidi…

 3. Jako spojit se s partou to chce někdy dávku trpělivosti … naštěstí pak hra jede ok.. ale je to otravné. Než to opraví, tak zase už hrát nebudu .. 😀

 4. Dark_Deamon

  Tento problém se táhne už od minulé sezóny.

  • To jsem netušil. Asi proto, že jsem nehrál 🙂 Ale zajímavý, že se o tom ani na Redditu nepsalo, takže až teď to dosáhlo větších rozměrů.

   • Protože oznámili 4 a dali nové sety tak se vrátilo více lidi a díky tomu to více lidí řeší. 😉

  Přidat komentář