Diablo Amiibo Loot Goblin

V únoru 2019 vydal Blizzard exkluzivní postavičku Loot Goblina pro Amiibo. Po nascanování kódu se na Nintendo Switch objeví portál do Vaultu.

Postavička byla exkluzivní pouze pro obchody Gamestop, jenž nemají v CZ pobočku. Náhodou jsem si při procházení internetu všiml, že se e-shopu SuperGamer.cz povedlo získat pár kusů pro CZ/SK trh a neodolal jsem. Jeden kus jsem si na zkoušku objednal a skutečně jsem jej obdržel. Proto vám přináším fotky tohoto červeného goblina.

Prosím, mějte strpení při načítání fotek, každá má více než 4MB. Goblin mě vyšel na 608 Kč včetně dopravy a co musím pochválit je neskutečná rychlost doručení. Devatenáctého srpna jej PPL podle e-mailu obdrželo na doručení a ještě ten samý den jsem jej měl doma.

Bohužel nemám jak ověřit funkčnost, jelikož nemám Nintento Switch, takže pokud by se našel někdo z okolí Slavkova u Brna, rád se zastavím a můžeme zkusit otevřít portál.

Komentáře 8

 1. a zato nekědo platí ….??,uf asi už jsem stary cyp :-))

 2. SoulCrusher

  to keby tak otvaral portal do Whimsydale a na PC, tak to by bola vec 😀

 3. Mám ho doma. Veľmi pekná zberateľská figúrka. V SR ho predáva len progamingshop.

  • SuperGamer je česká pobočka ProgamingShop a vše zřejmě chodí ze Slovenska.

 4. Jak funguje otevření vaultu? Jednou nebo neomezeně, případně jsou mezi otevřením vaultu nějaké časy, které nelze přeskočit (aby to někdo neotvíral stále dokola)?

 5. Mužu se zeptat, ten modrej se taky prodaval ?

  • Ten modrý je z Blind Bagu, který jsem už otevřený kdysi koupil od cosplayerky Germie 🙂

  Přidat komentář