Amiibo Loot Goblin

Loni vyšlo Diablo pro veleúspěšnou konzoli Nintendo Switch a rovnou s podporou Amiibo postaviček. Koncem roku vyšla bez většího zájmu první Diablo postavička.

Červený goblin, jež je variantou modré sběratelské figurky, v sobě ukrývá NFC čip. A díky této postavičce si každých 24 hodin můžete otevřít portál do Vaultu. Nepotřebujete ani Puzzle Ring, ani štěstí při zabití náhodného goblina.

Jak goblin funguje?

Abyste mohli naskenovat NFC čip schovaný v goblinovi, musíte nejdřív otevřít Amiibo portál. V základu mají všechny postavičky v inventáři předmět na otevření Amiibo portálu. Použijete ho a otevře se vám duhový portál.

Poté přiložíte Loot goblina k vaší konzoli a duhový portál se změní na zlatavý portál, který vás přenese do Vaultu. Mysteriózního místa plného pokladů, goblinů a jejich vůdkyně, Baronky Lakoty.

Pokud chcete naskenovat jinou Amiibo postavičku, postup opakujte, ale musíte mimo město. Po naskenování se objeví skupina Champion monster se speciálními útoky a vylepšenými odměnami.

Kde goblina získám?

Červený goblin se exkluzivně prodává v obchodech Gamestop za 15 Euro. Bohužel v ČR žádný není, takže budete muset zajet do Rakouska, nebo Německa, případně poprosit někoho, kdo jezdí tímto směrem. Objednávky zdá se nejsou možné. Adresy všech poboček Gamestop na starém kontinentu naleznete na tomto webu – po kliknutí na vlaječku státu vyjede menu a z něho vyberte Find Stores.

Unboxing video

Zdroj: Battle.net

Pokud byste věděli o někom z Brna (a blízkého okolí), kdo jezdí do Rakouska na nákupy a byl by ochotný dovézt mi jednoho goblina, budu neskutečně vděčný.

 

Komentáře 6

  1. Má někdo možnost ho koupit? Taky bych rád jednoho měl.

  2. Tak cena je 15 euro což je docela dost. Jinak my letíme v neděli do Bergama takže jestli chceš můžu ti to tam koupit. Už sem se díval díval a shop tam je 😉

    • Vem mi ho, na předání se domluvíme přes Soukromé Zprávy na fóru. Děkuji 🙂

  3. Dá se to použít i na pc nebo je to jen pro konzolisty? A nevíte jaká je cena?

  4. tohle by se mi líbilo i na PC 🙂 Witku, napadá mě, že mám sestru v něměcku, poblíž má Borussii Dortmund nebo Shalke04 (teď nevím přesně, fotbal nesleduju), tak bych se teoreticky mohl zeptat jí. Mám to zkusit?

  Přidat komentář