Diablo Immortal ke stažení na Taiwanu

Jak jsme již dříve informovali, vývoj Diabla byl podle firmy NetEase dokončen a datum vydání bylo údajně nastaveno na jaro 2019. Na Taiwanu je podle posledních informací možné stáhnout Diablo Immortal. Přinášíme vám hrubý překlad z čínštiny.

Podle webové stránky 9game.cn byla část obsahu Diablo Immortal dostupná na Taiwan War. Doprovázet jej měl následující obrázek.

Po spuštění hry hry bylo možné zaslechnout následující text pronesený hlasem starce za použití ponuré hudby:

Pokud mají lidé přežít, musí se spojit a společně čelit nastupující temnotě. A možná ani to nebude stačit.

Navíc je stále možné si předstáhnout do zařízení mobilní Diablo, ale zatím není možné spustit hru. To můžeme brát jako potvrzení, že vývoj hry je ukončen a čeká se na oficiální veřejné testování.

Na stránkách si taktéž mužete všimnout obrázků „exkluzivních monster“. Vypadají cool. Nevypadají hůře, než v Diablo 3, spíš lépe. Jaké jsou vaš dojmy? Příběh hry je nezávislý, nová monstra přinesou nové zážitky.

Tato série důkazů potvrzuje, že Diablo Immortal je dokončen, předregistrace a předstažení svědčí, že se nebude konat odklad hry.

Zdroj: 9game.cn

Komentáře 14

  1. Is this an out of season April’s fools joke? 😉

  2. Na stránkách si taktéž mužete všimnout obrázků „exkluzivních monster“. Vypadají cool. Nevypadají hůře, než v Diablo 3, spíš lépe. Wut…. podle mě nevypadají jako z Diabla

  3. dawemorraless

    #notmydiablo

  4. Nech to daju na 1 april a do***** sa od smiechu:)

  5. co na to říct? Na mobilu to hrat nechci, protože je to malý a bude to prstovej horor a bude to o ještě větším ničení očí. A hra může být sebevíc hezká . Koupil jsem Nintendo Switch a hraju D3 na switchi. To je jinej lvl když můžeš hrát Diablo na velký tv a hlavně s rozdělenejma Joyconama. A pokud jde o handheld na 7palcový obr. tak ani D3 není nic moc a proč? No jen a jen kvůli malý obrazovce :/ . Proto si ani nechci představit jak to může bejt hratelný na mobilu. Mobil je na jiný hry, na hry který se daj ovládat jednou rukou nebo ještě líp jedním prstem. Třeba Empires and Puzzles atd.

    • Navíc, Diablo je hra která se hraje 2hodiny+ a fakt hrát 2h + vkuse na mobilu fakt ne .

  Přidat komentář