Diablo IV v roce 2021 nebude

Proběhla pravidelná telekonference s investory, na které zazněla pro mnohé nepříjemná věc. Diablo IV a Overwatch 2 letos nevyjdou. Což bylo vzhledem k oznámení a běžné délce vývoje zcela očekávatelná věc.

Zdroj: Twitter

Komentáře 22

 1. BlizzCon schedule plan, nas asi zajima hlavne to cerveny

  https://i.imgur.com/CCeMJOm.jpg

 2. D4 jsem letos necekal, ale kde se tu bere ta jistota ohlaseni remasteru D2?

  • Existuje spousta náznaků. Lidi to berou jako jistotu.

   • a to je prave ten problem ze to kazdy berie ako istotu aj na blizzcone 2018 brali ludia ako istotu oznamenie DIABLA 4 a vieme ako to dopadlo

  • Ja sam remastrom vobec neholdujem neviem co ludia od toho cakaju ked uz tak radsej rework . Ale aj tak radsej nech upru silu na D4 ako sa patlat a dosrat vieme ako dopadol warkraft ze tak nech radsej nechaju svoju jedinu poslednu legendu na pokoji.

   • ak aj bude remaster D2 tak takeho stylu ako bol remaster crash bandicoot kedze to robilo prave VV ktore ma udajne robit remaster D2 aj ked o tom AB nic blizsie nepovedal takze zatial su to len domnienky a popravde ja by som bol za remaster aj rad pretoze by som si to rad zahral s priatelkou ktora by si to tiez rada zahrala pretoze s toho rozlisenia co je 100 rokov za opicami ze 800×600 co je v original D2 ju boli hlava

    • na to není třeba remaster… je hned několik modů co hodí hru do „normálního rozlišení“

     • to sice ano ale s 25 ci 30 FPS co ma diablo 2 ti ziadny mod nespravi 60FPS

 3. Moje predikce (vanoce 2023) se pomalu vyplnuje

 4. miroslovakia

  to sme čakali, nevadí , to čakanie nám skráti plnohodnotný remaster Diablo 2 ktorí ukážu už o pár dní na Blizzconline….

  • aky si si isty ze to tam ukazu

   • aby to ale nedopadlo jako remaster W3..

    • to asi nie kedze na tom robi vraj VV a ty robili dost kvalitne remastre-remaky

   • miroslovakia

    a prečo by to neukázali ?

    • Tohle je všechno jen jedna baba povídala. Já už jim nevěřím v ničem, krom toho d2 jsem se nahrál přes půl života, znovu se vracet už nechci, mechanismy jsou zastaralé a bez módu kratochvíle na pár hodin, to vše samozřejmě za pěknou cenu, viz. W3 refunded

     • Každý to má jinak, tisíce hráčů ještě hraje D2 a proč?! Zlaté staré mechanismy, kraftovací generátor byl fantastický a že jsem se D2 také nahrál. 🙂 Ještě by mohli nechat v D4 možnost nakupování itemů za real money a bylo by po „čekání“.
      Místo tuším S13 jdem dal D2 a hrál bych to dál, neskutečně mě štvali dupeři a boti a v D3 je to teď už podobné. Ani by nemuseli dělat remaster, mně by stačila stará grafika, „votom“ to není, ale jako bonus fajn. Přidat třeba nějaké nové prostředí, rozšířit bednu a nemám co řešit.
      Je tolik krásných remasterovaných her za pár šupů. Soutěžit v D3 s boty mě přestává bavit, radost z nalezených předmětů také odpadla. V D2, když padla HR, to byly Vánoce. Nevím co udělám a netvrdím, že nemáš pravdu:)

 5. Čekat se to dalo, ale myslím, že lidi budou spokojení s remasterem Diabla 2, které jim zkrátí čekání.

 6. ako relane nechapem tych ludi co D4 alebo OW2 tento rok aj ocakavali

  Přidat komentář