Diablofans.com se vrací

V únoru jsme informovali o ukončení provozu Diablofans.com. Na pozadí zřejmě proběhla jednání a Diablofans.com se vrací na scénu.

Diablofans.com a další stránky, které původně vlastnil Curse, byly prodány novému vlastníkovi. Informovali o tom Curse na dříve uzavřených stránkách.

Když jsme se rozhodli ukončit provoz Diablofans a dalších webů, nebylo to pro naši firmu snadné rozhodnutí. Jenže provoz webu stál mnoho peněz a neměli jsme pro to ospravedlnění. Byl to pro nás smutný den, když jsme oznámili uzavření mnoha našich milovaných stránek.

Stránky jsme nemohli prodat, jelikož běžely na proprietární platformě. Bylo by zapotřebí obrovské úsilí externího týmu inženýrů, aby udržovaly chod stránek, nebo je zmigrovaly. Vědomi si těchto skutečností jsme ohlásili uzavření webů. Když už se k tomu schylovalo, objevila se záhadná figura…

Povedlo se nám najít společnost, která má dostat zkušeností na nákup a provoz těchto stránek, takže komunita bude mít stále svůj domov na těchto stránkách. S tímto oznámení začínáme přesouvat stránky pod společnost Magic Find. Co se týká personálu starajících se o chod stránek, bude na nich a na Magic Find, jak se dohodnou.

Toto není konec Diablofans. Je to nový a vzrušující začátek. Přejeme Magic Find vše nejlepší. Dostane se jim do rukou několik webů, které naše společnost pomáhala rozvíjet v to, co jsou dnes.

Zdroj: Diablofans.com

Komentáře 9

 1. SoulCrusher

  ake su vlastne k dnesnemu dnu verzie Diabla 3? Uz sa v tom prestavam orientovat. Diablo 3 vanilla co dnes uz asi nehra nikto len takto, potom je s datadiskom D3 RoS co je gro co sa dnes hra. Potom je D3 RoS s rozsirenim o Necromana a neviem co este. No a potom je D3 Eternal Collection co neviem v com je ine a Diablo Immortal je vlastne len D3 RoS so vsetkzmi rozsireniami pre mobilnu platformu?

  • Diablo Immortal je vlastní hra, která mapuje příběh mezi D2 a D3.

   • SoulCrusher

    a on je aj nejaky pribeh medzi D2 a D3 ?

    🙂

    • Mezi příběhem D2 a D3 je mezera 20 let, to je dost na to, aby vývojáři mohli něco vymyslet.

 2. Výborně, stránky jsou zachráněné. Tak teď ještě aby Activision Blizzard našel někoho, kdo zachrání Diablo.

  • Trojka uz je v takove fazi, ze uz by ji museli prekopat uplne od zakladu. A to neudelaji, protoze by se jim to kvuli jeji povesti poslednich let nevyplatilo. Zachranit Diablo mohou pouze vydanim ctvrteho dilu. Nicmene jeho oznameni me nechava ledove klidnym. Letos vyjde Diablo Immortal a vzhledem k tomu, ze izometeicka ARPG jako zanr spis umira, je otazkou, zdali Diablo IV vubec nekdy vyjde.

   • Nebud takovej negativista 🙂 Rekl bych ze izometrickych ARPG naopak vychazi vic a vic, pravdepodobne z duvodu nespokojenosti s D3 se vyvojari snazi prijit s necim co bude pomyslny nasledovnik D2 (jo ja vim POE :D)

    • dawemorraless

     Poe se stavá vícemeně D3 všecko oneshotuješ a pak tě něco oneshotne. K D4 co koukám na streamy jsou víceméně všichni skeptici. Díru do světa by udělali s remastrem 2 když by vyladili bugy poladili skilly a dodali hard endgame. Bohužel celkově herní průmysl jde do sraček tři prdele lootboxu buffy casual playstyle….mobily.

     • Zajímavý sledovat streamery PoE, za pár hodin maj max level, jeden jak druhej jedou ten samý točící build na jedněch a těch stených mapách a v podstatě dělají všechno to, co vyčítají Diablo 3.

  Přidat komentář