Diablofans.com končí

Co jsme naznačovali v článku Blizzard: Tento rok žádný major release se pomalu stává skutečností. Jednadvacátého února a zasáhlo Diablo komunitu smutné ohlášení. OSW_Zenkiki, současný „majitel“ k 21. březnu ukončí provoz Diablofans.com

Naše stránka byla po mnoho let pilířem Diablo komunity. Ale kvůli upadajícímu zájmu v Diablo produkty a obchodním zájmům Curse je na čase se rozloučit s Diablofans.

21. března budou Diablofans přepnuty do Archive Mode. Uživatelé budou i nadále zobrazovat obsah stránek, ale již nebude možné vytvářet a editovat buildy a příspěvky.

Zdroj: Diablofans.com

Komentáře 15

 1. „Ale kvůli upadajícímu zájmu v Diablo produkty“
  že se vubec divěj že jim upadá zájem o diablo když se na něj uplně (s prominutím) vy***** 😀

 2. Jasně, s vydáním DI ztrácí tyto www. částečně smysl…

 3. shortykingcz

  Nezvazujete tedy prevzit pochoden a udelat tu neco podobneho pro hrace aby sem vkladali nove sety ?Myslim si že je totiz velka skoda,ze diablofans.com konci a ruku na srdce ne jeden z nas tam kolikrat chodil pro tipy nebo stavel podle jinych hracu.

 4. Dark_Deamon

  U té sochy jsem se ve hře vždy zastavil, protože vypadá úžasně.

 5. uz jsem se lekl ze koncite vy 😀

 6. smutne
  koniec jednej ery D3, ktora sa od pociatku v roku 2012 nevyvijala podla predstav fanusikov
  Casom prisli zasadne rany pre komunitu (Blizzcon 2016 a oznamenie plateneho DLC a nie moc podareny remake D1, neskor fiasko s Diablo Immortal, AH, attack speed ninja nerf zo zaciatku atd.)
  Jedine aspon pre mna fakt dobre obdobie D3 prislo s ROS, Josh to pekne pozdvihol
  Posledne 2 roky je D3 v podstate v maintance mode takze ahoj D3, tych 5000 hodin nelutujem, az na to ze to blizzard mohol ukoncit trochu uctivejsie ku komunite

  • Diablo 3 bylo nejlepsi par mesicu od vydani. To byla old school tezka hra. Pak z toho zacali delat hru pro autopiloty.

 7. Každá éra má svůj konec. Bohužel zrovna takový, jaký předvádí Blizzard, je značně ostudný.

 8. A nedalo by sa pripojiť ku https://www.blizzfan.cz/ ? predsa sú tam všetky hry okrem D3 a SC2

 9. Dalo se to čekat … Vždy to bývala moje oblíbená stránka, hlavně jsem tam chodil na buildy. Ale poslední skoro 2 roky se tam nic nedělo.

  Přidat komentář