Mrzení v Diablo komunitě

Dovolím si ještě jeden návrat k oznámení Diablo Immortal. Všiml jsem si jedné věci. Devadesát procent influencerů, content creatorů, youtuberů jsou zklamaní z mobilní hry.

Někteří méně, někteří více. Ale u jednoho člověka bylo mrzení vidět nejvíc. Snad největší evangelizátor Diablo frančízy. V anglicky mluvící komunitě nebyl nikdo jiný, kdo tolik věřil vývojářům. Rhykker. Když se podíváte na fotky, na kterých se objevuje, uvidíte naprostostý výraz zklamání.

https://twitter.com/coil780/status/1059319792924995585Naprosto nejvíc je to vidět na jeho streamu z Blizzconu, kdy se ani Community manažerce Brandy Camel nedaří Rhykkera „rozesmát.“ Nejvíc patrné je to pak po jejím odchodu.

Dnes se u Rhykkera na Youtube kanále objevila tato zpráva:

Hey folks,

omlouvám se za chybějící videa. Chystal jsem udělat hype videa už během Blizzconu, chtěl jsem přinášet zprávy, které jsem doufal, že dostaneme. Když skončila Opening Ceremony, věděl jsem, že to nepůjde. Udělám video reagující na shitstorm, který se udál. Bude to dlouhé video. Pokusím se jej vydat co nejdřív. Byl to emocionálně náročný víkend. Chystám se správně vyjádřit vše, co se mi honilo hlavou, folks. Díky za trpělivost. Buďte si jistí, že nebudu ignorovat to, co se tento víkend stalo.

Myslím, že zde není potřeba nic dalšího dodávat. Alespoň popřejme Diablu, ať se na přešlap s Immortal rychle zapomene a ať se sláva Diabla bude opět hvězd dotýkat.

Zdroj: Twitter

Aktualizace: Rhykker konečně vydal slibované video.

Komentáře 6

  1. Normálne je měli všichni ti diváci v sále vybučet, škoda že ne.

  2. Mě by zajímalo, co se děje na centrále blizzardu.. Že je odtamtud slyšet jen takový divný ticho 😀

  3. Všechny příspěvky na youtube „Blizzard delete this“ jsou pryč. Až tohle bude v nabídce GoogleMarket nebo AppleStore, předpokládám stejné chování.

  4. Plánuješ překládat další díly jeho videí Diablo Lore? Vím, že teď se věnuješ Blizzconu a dalších věcí, za co jsem vděčný 🙂 ale ocenilo by to více fanoušků 🙂

    • Měl jsem toho posledních pár týdnů tolik, že nevim, kde mi hlava stála. Ale pokusím se o to 🙂

      • za ty překlady Diablo Lore jsem ti moc vděčný a určitě nejsem sám 🙂

  Přidat komentář