Vicarious Visions dělají na Diablo 4

Potvrdily se spekulace, Vicarious Visions dělají na Diablo IV.

O Vicarious Vision jsme na těchto stránkách nejednou psali, a to ve spojení s Diablo 2. Jsou autory remasteru Diablo II: Resurrection, jenž po prvním alfatestu sklízí ovace na všech frontách. D2R je z větší části zřejmě hotový. Někteří vykukové se dostali dál, než alfa test umožňoval a objevili spoustu věcí, které měly zůstat minimálně jěště nějaký ten čas utajeny.

Naskytla se tedy otázka: „Co bude dál?“ jelikož do Diablo 1 remasteru se asi nikdo už pouštět nebude. Inu, odpověděli sami vývojáři a potvrdili spekulace z ledna letošního roku. Vicarious Vision doplnili a posíli řady Diablo IV týmu. A nyní hledají někoho, kdo bude dočasně psát příběh Diablo IV. Ale znáte to, některá dočasná řešení se stávají trvalými.

Podle serveru Wowhead by se mohla opakovat situace, kterou už VV jednou zažili při vývoji Destiny 2. Tam měli na starost port na PC a následnou podporu, aby se nakonec ujali celého vývoje a Destiny 2 pozvedli z prachu.

Zdroj: Wowhead

Jak se říká: Slepý řekl uvidíme. A koupil si lístek do kina.

Komentáře 4

 1. Nemel by tedka nekdy bejt ctvrtletni update? Uz je to vic jak 4 mesice od toho posledniho..

 2. Skvela zprava

 3. miroslovakia

  Výborná správa, nemusíme sa teda báť ani o Diablo 4 !
  Vidíme ako kvalitne zapracovali VV na Diablo 2 : ress…
  Blizzard nemá kádre a všetko čo niečo znamenalo je už dávno preč. Remaster bez VV by dopadol ….nejdem ani strašiť radšej.

  Super takže VV tímu držím palce nech sa im aj tá štvorka podarí….

  Přidat komentář